کد خبر:21899
پ
اکرم محمدی

دلیل اصلی بیکاری اکرم محمدی از زبان خودش!

بازیگر سریال خانه سبز: دلیل اصلی بیکاری‌ام این است که از نظر من کارها باید بهتر شود تا بتوانم در آنها بازی کنم.

بازیگر سریال خانه سبز: دلیل اصلی بیکاری‌ام این است که از نظر من کارها باید بهتر شود تا بتوانم در آنها بازی کنم.

 

به گزارش سروش، اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که همه ما نقش آفرینی او را در سریال پدرسالار به یاد داریم این روزها کم کارتر شده است و چیزی حدود پنج سال است که هیچ حضوری در سینما و تلویزیون ندارد.

 

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون درباره ادای دین سینما به بزرگانش گفت: مهم‌ترین مسئله برای پاسداشت و ادای دین به بزرگان پهنه هنر و بازیگری این است که مسئولان و بازیگران جوان قدر آنها را بدانند و با بزرگداشت‌ها و تقدیر‌ها دین خود را به این بزرگواران ادا کنند.

 

دلیل فاصله اکرم محمدی از هنرپیشگی چیست؟

 

بازیگر خانه سبز درخصوص پیشکسوتان و سرمایه‌های هنر اظهار کرد:بازیگران پیشکسوت عزیزان و سرمایه‌هایی هستند که سال‌ها در این عرصه زحمت کشیده‌اند. اگر امروز تئاتر، سینما و آثار نمایشی پا برجاست از وجود این هنرمندان است و امیدوارم پیش از این که مردم و دوستان بخواهند به فکر این عزیزان باشند، مسئولان فکر کنند که این پیشکسوتان چه خدمتی به هنر این مملکت کرده‌اند و از این عزیزان تقدیر کنند.

 

اکرم محمدی  بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

 

محمدی در خصوص نوع برخورد بازیگران جوان سینما نسبت به پیشکسوتان عرصه بازیگری توضیح داد: متاسفانه رفتار خوب و قدردانی از سوی نسل جوان نسبت به پیشکسوتان هنر وجود ندارد در حالی که من فکر می‌کنم قدردانی وظیفه آنان است و باید تجلیل از بزرگان هنر از سوی این نسل همواره وجود داشته باشد.

 

وی ادامه داد: هر موقعیتی که امروز بازیگران جوان دارند مسلما پیشکسوتی پشت سر آن بوده است که این جایگاه برای آنان فراهم شده است. بازیگران جوان باید این قضیه را خوب بدانند چراکه با دانستن قدر هنرمندان پیشکسوت در آینده کاریشان موفق‌تر خواهند بود اما اگر پیشکسوتان برایشان اهمیتی نداشته باشند نتیجه خوبی نخواهند گرفت.

 

اکرم محمدی بازیگر فیلم سینمایی مادر

 

بازیگر سال‌های برف و بنفشه درباره فعالیت‌هایش خاطرنشان کرد: در حال حاضر فعالیتی ندارم و ۴ سال و نیم است که بیکارم. دلیلم این است که منتظر هستم تا کارها از نظر متن بهتر شود تا بتوان در آن ها بازی کرد و در کنار این مسئله حرمت‌ها نیز حفظ شود.

 

اکرم محمدی فعالیتش را از سال ۱۳۶۴ با نمایش خسیس آغاز کرد. از جمله افتخارات وی می‌توان به نامزدی دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن در هشتمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم مادر اشاره کرد.

 

اکرم محمدی بازیگر سریال خانه سبز

 

آخرین بازی اکرم محمدی در سینما مربوط به بازی در فیلم سینمایی یکی برای همه در سال ۱۳۹۲ است و از جمله فیلم‌های سینمایی او می‌توان به این فیلم‌ها اشاره کرد. سال ۱۳۹۲ – یکی برای همه (محمد آهنگرانی)‌، ۱۳۹۰ – زنان ونوسی، مردان مریخی (کاظم راست گفتار)‌، ۱۳۸۶ – دایره زنگی (پریسا بخت آور) ‌۱۳۸۵ – پای پیاده (فریدون حسن پور)‌، ۱۳۷۹ – سام و نرگس (ایرج قادری)‌، ۱۳۷۷ – دختری با کفش‌های کتانی (رسول صدرعاملی)‌، ۱۳۷۷ – شیدا (کمال تبریزی)‌، ۱۳۷۶ – ساحره (سید داود میرباقری)‌، ۱۳۷۰ – دره شاپرک‌ها (فریال بهزاد)‌، ۱۳۶۹ – آوای دریا (رحمان رضایی)‌، ۱۳۶۹ – همه یک ملت (حسین مختاری)‌، ۱۳۶۸ – مادر (علی حاتمی)

 

به گزارش خبرگزاری سروش، آخرین بازی اکرم محمدی در تلویزیون مربوط به سریال بچه‌های نسبتا بد در سال ۹۲ به کارگردانی سیروس مقدم است.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول