کد خبر:21734
پ
۱۳۹۶۰۸۱۴۱۴۴۰۲۵۷۱۱۱۲۴۲۰۲۷۴

ماموران شهربان و معبربان برگزیده، تشویق و متخلفین توبیخ می‌شوند

رییس سازمان بازرسی در راستای احقاق حقوق شهروندان و اجرای قانون، از تشویق ماموران شهربان و معبریان برگزیده و توبیخ متخلفین، خبر داد.

رییس سازمان بازرسی در راستای احقاق حقوق شهروندان و اجرای قانون، از تشویق ماموران شهربان و معبریان برگزیده و توبیخ متخلفین، خبر داد.

 

به گزارش سروش، محمد جواد شیرازی، رییس سازمان بازرسی گفت : در راستای احقاق حقوق شهروندان و اجرای قانون ، با مشارکت آحاد مردم، ماموران برگزیده معرفی و تشویق و متخلفین توبیخ خواهند شد.

وی در این باره توضیح داد :در وهله نخست از نیروهای خدوم و پاکدست شهربان و معبربان شهرداری که در انجام ماموریت‌ها و وظایف محوله زحمات زیاد و دشواری را متحمل می‌شوند تقدیر و تشکر می‌نماییم و بزودی مامورین برگزیده معرفی و تشویق خواهند شد.

 

*** مردم در صورتی که از نیروهای خاطی شهربان و معبربان شکایتی دارند می‌توانند به اداره رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی مراجعه کنند.

 

 

 رییس سازمان بازرسی اظهار داشت: در وهله دوم مردم شریف تهران در صورتی که از نیروهای خاطی شهربان و معبربان شهر تهران شکایتی دارند می‌توانند در ساعات اداری به آدرس خیابان بهشت ، ضلع جنوبی پارک شهر ، جنب درب اصلی شهرداری تهران ، اداره رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی مراجعه کنند.

شیرازی در ادامه افزود: لیست مشخصات کامل شهربانان و معبربانان به تفکیک منطقه و ناحیه به همراه عکس ، تهیه شده و شهروندان می‌توانند در زمان مراجعه افراد متخلف را شناسایی و معرفی نمایند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رییس سازمان بازرسی ابراز امیدواری کرد بی تردید ، به شکایات مردمی در خصوص ایجاد ناهنجاری ، برخورد نامناسب با بساط گستران و یا هرگونه درخواست توسط شهربانان و معبربانان شهرداری تهران، بدون چشم پوشی رسیدگی و حقوق تضیع شده شهروندان احیا خواهد شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید