کد خبر:26273
پ
تسهیلات بانک صادرات در ایلام
​با اعطای تسهیلات به هموطنان ایلامی؛

فصل تازه‌ای در کارنامه درخشان بانک صادرات ایران رقم خورد

بانک صادرات ایران در استان ایلام با پرداخت بالغ بر ١۵٠٠ میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی طی سال ٩۶ سهم عمده‎ای در رونق بخشی به تولید و اشتغال مردم این دیار بر عهده داشته است.

بانک صادرات ایران در استان ایلام با پرداخت بالغ بر ١۵٠٠ میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی طی سال ٩۶ سهم عمده‎ای در رونق بخشی به تولید و اشتغال مردم این دیار بر عهده داشته است.

 

به گزارش سروش، مشتریان و هموطنان استان ایلام طی سال ٩۶ با دریافت بالغ بر ١۵٠٠ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن، ساختمان، مسکن، خدمات و بازرگانی بالغ بر ۵٣٣٨ فقره تسهیلات از بانک صادرات ایران دریافت کرده که این مشارکت بانک در تامین مالی نیازهای این بخش‎ها، افزایش درآمدهای عمومی، تولید و اشتغالزایی قابل توجهی در پی داشته است.

بنا براین گزارش، پرداخت ٧٩١ فقره تسهیلات در بخش کشاورزی، ٧٠ فقره در بخش صنعت و معدن، ٨۶٩ فقره در بخش ساختمان و مسکن و ٣۶٠٨ فقره در بخش خدمات و بازرگانی مهمترین بخش های تسهیلاتی این بانک در سال ٩۶ به مردم استان ایلام بوده است.

علاوه بر این، بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، با پرداخت ٣٠٠ فقره وام ارزان قیمت خرید و ساخت مسکن خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران به میزان بیش از ٢٧٠ میلیارد ریال، نقش فعالی در تحقق برنامه‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی داشته است.

 

*** اعطای ٧٧۶ فقره وام ازدواج بانک صادرات ایران

 

دراین راستا همچنین بانک صادرات ایران با اعطای ٧٧۶ فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بیش از ٨٧ میلیارد ریال نقش عمده ای در ازدواج جوانان این استان ایفا کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، این بانک با اعطای ١٣٩ فقره وام مشاغل خانگی به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی بالغ بر ۵/٢۶ میلیارد ریال زمینه ساز توسعه فرهنگ خود اشتغالی در این استان شدند.

انتهای پیام///

منبع
بانک صادرات ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول