کد خبر:30557
پ
بازی مریم

بازی مریم جایگزین نهنگ آبی شد

بازی نهنگ آبی موجب شد تا عده‌ای دست به خودکشی بزنند و جان‌شان را از دست بدهند ولی هنوز رده پای بازی نهنگ آبی پاک نشده که این بار با بازی جدید ولی با هدف مشابه با نام بازی مریم روبرو شده‌ایم.

بازی نهنگ آبی موجب شد تا عده‌ای دست به خودکشی بزنند و جان‌شان را از دست بدهند ولی هنوز رده پای بازی نهنگ آبی پاک نشده که این بار با بازی جدید ولی با هدف مشابه با نام بازی مریم روبرو شده‌ایم.

 

به گزارش سروش، پیش از اینکه بخواهیم در مورد این بازی توضیحی بدهیم باید به خوبی در مورد این نوع بازی‌ها هوشیار باشیم و حتما در مورد عواقبی که این بازی برای کاربران به ویژه نوجوان‌ها به همراه دارد، آگاهی‌های لازم را داشته باشیم و همچنین اطلاع‌رسانی را فراموش نکنیم چرا که ندانستن اطلاعات لازم می‌تواند در چنین شرایطی افراد زیادی را درگیر کند.

 

*** بازی مریم در حال رایج شدن در کشورهای خاورمیانه است

 

متاسفانه بازی مریم در حال رایج شدن در کشورهای خاورمیانه است و حتی طبق گزارش‌ها سبب شده تا نوجوان‌ها به فکر خودکشی بیافتند.

این بازی جان نوجوان ۱۲ ساله ترکیه را گرفته است به گونه که او خود را دار زده است.

نهنگ آبی از جمله بازی‌های بود که متاسفانه سبب خودکشی تعدادی از نوجوان‌ها شد و بهتر است این گونه بگوییم که بسیاری از کاربران تنها به دلیل وسوسه شدن و حس کنجکاوی اقدام به نصب این بازی‌ها می‌کنند بدون اینکه به عواقب بعدی آن فکر کنند.

امروز بازی جدیدی را در میان بازی‌ها مشاهده می‌کنیم که با نام مریم می‌باشد.

 

*** بازی مریم موجب می‌شود تا کاربر دچار وحشت و ترس شود

 

بازی مریم که اخیرا در حال خطرناک شدن و اوج گرفتن است، توسط یک فرد در عربستان سعودی طراحی گردیده است.

 روال بازی به این صورت است که دختری به اسم مریم با سن ۹ سال گم می‌شود و از کاربر درخواست می‌کند تا او را به خانه برساند.

 

*** طراح و تولید کننده بازی مریم شخصی با نام سلمان الحربی است

 

 

کارشناسان در مورد بازی مریم به کاربران هشدارهای جدی را می‌دهند و می‌خواهند که اصلا چنین بازی‌هایی را که سبب ایجاد رعب و وحشت در کاربر می‌شود را نصب نکنند.

پیش از اینکه کاربر بخواهد بازی را شروع کند سوال‌های از او پرسیده می‌شود که این اجازه را به بازی می‌دهد تا به صفحه‌های مجازی‌اش دسترسی داشته باشد مثل واتس اپ، فیسبوک و …

در صورتی که شما قصد داشته باشید به این سوال‌ها هیچ پاسخی ندهید پس نمی‌توانید وارد مرحله بعدی شود.

توجه داشته باشید که الزام وارد کردن اطلاعات این هشدار را به شما می‌دهد ممکن است بعدها از این اطلاعات شما سوء استفاده‌های نیز صورت بگیرد.

 وقتی که کاربر دیگر نخواهد بازی کند و به اصطلاح بازی را ببندند باید ۲۴ ساعت صبر نماید تا مجدد به ادامه بازی بپردازد.

 

*** مرحله نهایی بازی مریم

 

 

هنگامی که کاربر به مرحله نهایی یا همان آخر می‌رسد با تصویرهای ناراحت کننده و فوق العاده ترسناکی روبرو می‌شود و در ساعت سه شب یک شماره ناشناس با او تماس می‌گیرد.

این ربات که می‌تواند با زبان‌های متفاوتی با کاربر صحبت کند با صدای وحشتناکی به او می‌گوید که «با تو هنوز کار داریم» و سبب می‌شود که کاربر حس نگرانی و اضطرابی داشته باشد.

این را فراموش نکنید که در این مدت بارها تلفن کاربر به صدا در می‌آید و زنگ می‌خورد و صداهای عجیبی مثل جیغ و… شنیده می‌شد.

به گزارش خبرگزاری سروش، این گونه که این بازی نشان می‌دهد قصد دارد فکر نوجوان‌ها را درگیر کند و به آنها بفهماند که گرفتار جن شده‌اند.

 

انتهای پیام///

منبع
زوم تچ
ارسال دیدگاه