کد خبر:35045
پ
خودور
رئیس دفتر رئیس‌جمهوری:

خودروسازان با قیمت مصوب، خودرو را در اختیار متقاضیان قرار دهند

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت، در خصوص خودرو فضای احساسی و روانی به وجود آمده و خودروسازان با قیمت مصوب، خودرو را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت، در خصوص خودرو فضای احساسی و روانی به وجود آمده و خودروسازان با قیمت مصوب، خودرو را در اختیار متقاضیان قرار دهند

 

به گزارش سروش، محمود واعظی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره محورهای جلسه هیأت دولت، موضوع گرانی را از مهم‌ترین موضوعات این جلسه برشمرد و گفت:

در این جلسه تأکید شد محاسباتی که تولیدکنندگان برای فروش اجناس خود انجام می‌دهند بایستی با ارز مصوب باشد و روحانی از تمام دستگاه‌ها خواستند که این موضوع را با جدیت مورد رسیدگی قرار دهند و اجناسی که در انبارها وجود دارد به سرعت در اختیار مردم قرار بگیرد.

 

*** در خصوص خودرو فضای احساسی و روانی به وجود آمد

 

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: در خصوص خودرو فضای احساسی و روانی به وجود آمده و تأکید شد که خودروسازان خودشان با قیمت مصوب خودرو را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

واعظی افزود: در خصوص گرانی‌ها اولویت‌ها مورد بررسی قرار گرفت و لازم است با اصناف، تولیدکنندگان، بخش خصوصی و اتاق بازرگانی مشورت‌های لازم انجام شود تا تصمیمی که اتخاذ می‌گردد، همگان نسبت به اجرای آن اقناع شده باشند و امروز رئیس جمهور از وزرا و دستگاه‌های مسئول خواستند که همت جدی‌تر در خصوص گرانی‌ها داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت:

از رهبر انقلاب که دستور تشکیل جلسه سران قوا برای موضوع اقتصادی را صادر کردند، تشکر و قدردانی می‌کنیم و تاکنون دو جلسه تشکیل شده و جلسه سوم هم به زودی تشکیل خواهد شد و در این جلسات همه موارد مربوط به امور اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =

کلید مقابل را فعال کنید