کد خبر:37172
پ
دمپایی خودکار

ساخت دمپایی با سیستم پارک خودکار + عکس

خودروسازان مطرح دنیا به غیر از فعالیت در خودروسازی، طرح‌های جالبی ارائه می‌دهند که یک نمونه از آنها ساخت دمپایی با سیستم پارک خودکار است.

خودروسازان مطرح دنیا به غیر از فعالیت در خودروسازی، طرح‌های جالبی ارائه می‌دهند که یک نمونه از آنها ساخت دمپایی با سیستم پارک خودکار است.خرید رپورتاژ

 

به گزارش سروش، سخنگوی نیسان در رابطه با پروژه عجیب این شرکت چنین گفت:

دمپایی‌های خود پارک شونده (جفت شدن خودکار) به خوبی نشان می‌دهد که فناوری های مستقل از رانندگی چه کاری می توانند انجام دهند، این پروژه به منظور ارتقاء آگاهی مخاطبان از فناوری های رانندگی خودکار و برنامه ریزی آنان برای راحتی بیشتر کاربران است، در پایان شرکت خودرسازی نیسان قصد دارد که تا سال ۲۰۲۰ میلادی، اولین خودروی مستقل از راننده را معرفی کرده و در صورت امکان به بازار عرضه کند.

خودروسازان مطرح دنیا به غیر از فعالیت در خودروسازی ابتکارات و طرح‌های جالب و حیرت انگیزی ارائه می‌دهند که یک نمونه از آنها ساخت دمپایی با سیستم پارک خودکار توسط شرکت نیسان می‌باشد.خرید رپورتاژ

 

 

خرید رپورتاژ

مانند بسیاری از خودروسازان بزرگ، کمپانی خودروسازی نیسان هم در حال توسعه و کار بر روی سیستم‌های پیشرفته مستقل از راننده است، با این حال برخلاف بسیاری از خودروسازان دیگر، نیسان از وقت آزاد خود برای جفت کردن دمپایی به طور خودکار استفاده می کند!

 

*** محصول جدید نیسان؛ ساخت دمپایی با سیستم پارک خودکار

 

این یک شوخی و یا دروغ آوریل برای سروکار گذاشتن مخاطبان نیست، بلکه شرکت خودروسازی نیسان واقعا در یک مسافرخانه بزرگ ژاپنی که در منطقه پر رفت و آمد شهر «هاکونه» قرار گرفته است، پروژه «پرو پایلوت پارک» را اجرا کرده و دمپایی های این مجموعه را به سیستم‌های پارک خودکار مجهز کرده است تا به طور خودکار جفت شوند!

 

*** جزییاتی از فعالیت شرکتی که دمپایی مجهز به سیستم پارک خودکار می‌سازد

 

نیسان شرکت ژاپنی-چند ملیتی ست که در سال ۱۹۳۳ در یوکوهامای ژاپن متولد شد.  شرکتی که پیشینه ای به نام داتسون داشت و دیری نپایید که مانند بسیاری از شرکت های مطرح در این حوزه، شرکت خودروسازی اینفینیتی را به عنوان تولیدکننده ی انحصاری خودروهای لوکس خود، در آمریکا راه اندازی کرد.

شهرت نیسان در سراسر دنیا، بابت ارائه خودروهای با کیفیت و محصولاتی ست که در آن، تکنولوژی به همراه نوآوری دست به تولید می زند.

به گزارش خبرگزاری سروش، این یعنی  نیسان در هر محصولی که به بازار عرضه می کند، به خلق ایده‌های جدید می‌پردازد و هر خودرو در آن، نوید اتفاقی تازه را می دهد.

 

انتهای پیام///

منبع
نمناک
دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید