کد خبر:38980
پ
دانشگاه علوم و تحقیقات
از سوی ستاد توسعه فناوری؛

مهلت ارسال فرم حمایت از پژوهشگران برتر حوزه زیست فناوری اعلام شد

ستاد توسعه فناوری پایان مرداد ۹۷ را آخرین مهلت ارسال فرم حمایت از پژوهشگران برتر حوزه زیست فناوری اعلام کرد.

ستاد توسعه فناوری پایان مرداد ۹۷ را آخرین مهلت ارسال فرم حمایت از پژوهشگران برتر حوزه زیست فناوری اعلام کرد.

 

به گزارش سروش، ستاد توسعه زیست فناوری با برنامه‌ریزی برای تجلیل از برترین‌های این حوزه در سه بخش پژوهشگر برتر، پژوهشگر برتر جوان و واحد پژوهشی برتر، نحوه حمایت‌های ستاد توسعه زیست فناوری با عناوین حمایت از پژوهشگران برتر ، حمایت از پژوهشگران برتر جوان، حمایت از مراکز پژوهشی برتر، حمایت از مقالات، حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، حمایت از رساله‌های دکتری، حمایت از فرصت‌های مطالعاتی، حمایت از طرح‌های پژوهشی، حمایت از اقدامات بین‌المللی، حمایت از برگزاری نشست‌های تخصصی و فراخوان‌های پذیرش طرح‌های پژوهشی در حوزه زیست فناوری را در قالب آیین‌نامه‌های گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری در سایت این ستاد منتشر کرده است.

فعالان حوزه زیست فناوری برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آیین‌نامه‌های بارگذاری شده در سایت ستاد توسعه زیست فناوری مراجعه یا با شماره تماس‌های ۸۸۰۳۱۱۸۶ و ۸۸۰۳۱۱۹۸، داخلی ۱۰۱ و ۱۰۲ تماس حاصل کنند.

 

*** پایان مرداد ماه ۱۳۹۷ به عنوان آخرین مهلت ارسال فرم حمایت از پژوهشگران

 

پایان مرداد ماه ۱۳۹۷ به عنوان آخرین مهلت ارسال فرم حمایت از پژوهشگران برای بهره‌گیری از حمایت‌های ستاد توسعه زیست فناوری اعلام شده است.

 

*** اعطای گرنت پژوهشی به اساتید دانشگاهی فعال در حوزه دریا

 

در اقدام دیگری، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرده است که به‌منظور حمایت از اساتید دانشگاهی که در تدوین نقشه راه فناوری‌های دریایی مشارکت داشته‌اند، گرنت‌ها و برنامه‌های حمایتی اعطا می‌کند.

حمایت از چاپ مقالات ISI در مجلات برتر حوزه مهندسی دریا، حمایت از فرصت‌های مطالعاتی کوتاه‌مدت ویژه اساتید دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور، طرح تحقیقاتی پسادکتری و طرح پژوهشی، همچنین حمایت از رساله دکتری و چاپ کتب تخصصی در حوزه علوم و فناوری‌های دریایی از جمله گرنت‌ها و برنامه‌های حمایتی است که برای اساتید دانشگاهی فعال که در روند تدوین نقشه راه دخیل هستند در نظر گرفته شده است.

 

*** انتشار فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی حوزه علوم شناختی

 

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز هشتمین فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی حوزه شناختی را به منظور افزایش هم‌افزایی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی و با تمرکز بر مسائل شناختی فراگیر جامعه منتشر کرد.

 فعالان این حوزه تا ۱۹ تیر ماه ۹۷ فرصت ارسال درخواست خود را با مراجعه به سایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی دارند.

طرح پیشنهادی باید ترکیبی از حداقل دو پایان‌نامه باشد که جهت تحقق یک هدف تعریف شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری سروش، پایان‌نامه‌های تعریف شده باید در راستای یک خط پژوهشی، توسعه فناوری یا خدمات در حوزه شناختی در چارچوب اولویت‌های ستاد باشد و دستاورد یکپارچه‌ای را دنبال کند.

انتهای پیام///

منبع
دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =

کلید مقابل را فعال کنید