کد خبر:40414
پ
بانک صادرات ایران

صدور ماهانه نیم میلیون «سپهر کارت» جدید در شعب بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران ماهانه نیم میلیون سپهر کارت جدید برای مشتریان صادر می‌کند.

بانک صادرات ایران ماهانه نیم میلیون سپهر کارت جدید برای مشتریان صادر می‌کند.

 

به گزارش سروش، مجموع تعداد کارت‌های صادره بانک صادرات ایران با توجه به گستردگی شعب و ارائه خدمات متنوع بانکی در حال افزایش است و این روند تنها برای کارت‌های سپهری که قابلیت اتصال به همه حساب‌های سپهری و دریافت خدمات متنوع بانکی را دارد با تقاضای متوسط ۵٠٠ هزار عددی در هر ماه روبه‌رو است.

 

*** تعداد کارت‌های صادره بانک صادرات ایران با توجه به گستردگی شعب در حال افزایش است

 

سپهر کارت‌های صادرشده توسط بانک صادرات ایران در اسفندماه ٩۶ بالغ بر ۵۶۴ هزار، در اردیبهشت‌ماه ٩٧ بیش از ۵١۴ هزار و در خردادماه ٩٧ بیش از ۴۶٠ هزار عدد بوده که مجموع آن‌ها از ابتدای اسفند ماه ٩۶ تا پایان خرداد ٩٧ به یک میلیون و ۵٣٩ هزار عدد رسیده است.

طی همین ماه‌ها بیش از ٩۴٠ هزار انواع بن‌کارت و کارت هدیه توسط شعب این بانک صادر شده و به طور کلی از ابتدای اسفند ماه ٩۶ تا پایان خرداد، بالغ بر٢ میلیون و ۴٧٨ هزار انواع کارت‌های بانکی توسط این بانک صادر و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

بنابر این گزارش، تعداد کل کارت‌های سپهری فعال بانک صادرات ایران در پایان خردادماه ٩٧، معادل ٢۴ میلیون و ۵۵٨ هزار عدد است. بانک صادرات ایران با صدور و ارائه بیش از ٧٢ میلیون کارت الکترونیکی مبتنی بر خدمات بانکی به متقاضیان، رتبه نخست شبکه بانکی کشور را از این منظر به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری سروش، این بانک با بیش از ۶۶۵ هزار پایانه فروش، نزدیک به ۵١۴٠ خودپرداز و ٣٠٠٠ شعبه و باجه فعال در داخل کشور، دارای گسترده‌ترین شبکه ارائه دهنده خدمات بانکی است.

انتهای پیام///

منبع
بانک صادرات ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید