کد خبر:43578
پ
تنگه ابوقریب
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

هزینه افتتاحیه « تنگه ابوقریب » به خوزستان اهدا می‌شود

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اعلام کرد، عوامل فیلم« تنگه ابوقریب » تصمیم گرفتند، هزینه افتتاحیه این فیلم به خوزستان اهدا شود.

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اعلام کرد، عوامل فیلم« تنگه ابوقریب » تصمیم گرفتند، هزینه افتتاحیه این فیلم به خوزستان اهدا شود.

 

به گزارش سروش، ناصر چنانی در گفتگو با خبرنگار سروش افزود:

عوامل فیلم سینمایی « تنگه ابوقریب » به صورت رسمی اعلام کرده اند، در واکنش به شرایط نامساعد اقتصادی و نبود امکانات اولیه در مناطق جنگ زده دفاع مقدس، هزینه برگزاری افتتاحیه این فیلم را صرف اکران فیلم در مناطق محروم خوزستان می‌کنند.

وی اظهار کرد: در حالی که برنامه ریزی های اولیه برای برگزاری آیین افتتاحیه فیلم « تنگه ابوقریب » برای روز یکشنبه ۱۴ مردادماه در پردیس سینمایی کورش انجام شده بود.

گروه تولید این فیلم تصمیم گرفتند در واکنش به شرایط نامساعد اقتصادی کشور و تخصیص نیافتن امکانات اولیه زندگی به مناطق دفاع مقدس، به جای صرف هزینه برگزاری مراسم افتتاحیه این هزینه را صرف اکران فیلم « تنگه ابوقریب » در خوزستان کنند.

 

 

*** فیلم سینمایی « تنگه ابوقریب » یادآوری پاکدستی و فداکاری فرماندهان دوران دفاع مقدس

 

 

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود:

بهترین فیلم سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در شهرهای مختلف استان خوزستان که خط مقدم نبرد در دفاع مقدس بودند اکران خواهد شد.

ضمن اینکه برنامه ریزی‌های لازم برای اکران در شهرهای بدون سینما هم انجام شده است که برنامه دقیق اکران در این مناطق اعلام خواهد شد.

گفتنی است چند روز پیش هم بازیگران فیلم « تنگه ابوقریب »، برای یادآوری پاکدستی و فداکاری فرماندهان دوران دفاع مقدس و تفاوتهای معنادار مدیران دفاع مقدس با رفتار برخی از مدیران امروز کشور، تماشای این فیلم را به مسئولان کشور توصیه کرده بودند.

به گزارش خبرگزاری سروش، فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب»، بهترین فیلم و برنده ۶ سیمرغ جشنواره سی و ششم فیلم فجر از روز چهارشنبه ۱۷ مرداد در سینماهای کشور اکران خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید