کد خبر:51433
پ
وزیر+بهداشت

واکنش وزیر بهداشت به حواشی اخیر

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در واکنش به حواشی شوخی‌اش با یک نانوا در یکی از سفرهای استانی از ایجاد شدن حاشیه و اینکه وی نیز از این مورد مستثنی نیست، خبر داد.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در واکنش به حواشی شوخی‌اش با یک نانوا در یکی از سفرهای استانی از ایجاد شدن حاشیه و اینکه وی نیز از این مورد مستثنی نیست، خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، در واکنش به حواشی شوخی‌اش با یک نانوا در یکی از سفرهای استانی، گفت: حاشیه، درست می‌شود و ما نیز مستثنی نیستیم.

 

 

*** واکنش وزیر بهداشت به حواشی پیرامون وی

 

سیدحسن هاشمی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که علت ایجاد حاشیه اخیر برای وی در یکی از سفرهای استانی وی، چه بوده است؟ گفت:

حاشیه، درست می‌شود و ما هم مستثنی نیستیم.

اما در مورد این موضوع، یکی از مردم عزیزی که بارها دیدم‌شان، مشکل شخصی پزشکی داشت که راهنمایی‌اش کردم و به جای ماساژ از واژه فارسی‌اش استفاده کردم. این کاری است که ما برای مادران و فرزندان‌مان هم استفاده می‌کنیم.

 

 

*** جایزه ایران در زمینه پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر

 

وزیر بهداشت درباره جایزه‌ای که در زمینه پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر به ایران تعلق گرفته، اظهار کرد: در ۱۰ روز گذشته دو اتفاق مهم رخ داد؛ اول اینکه سازمان بهداشت جهانی برای ریشه‌کن شدن بیماری تراخم در ایران تشکر کرد.

بعد صد سال ایران جزو کشورهایی است که تراخم در آن دیگر وجود ندارد. 

 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر بهداشت در پایان افزود: جایزه مهم فردا که دکتر ظریف یا یکی از همکاران دیگر دریافت می‌کنند در زمینه اقدامات ایران برای پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر است.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + ده =

کلید مقابل را فعال کنید