کد خبر:55931
پ
سایپا
در بیست و دومین همایش روز ملی صادرات؛

سایپا برای نهمین بار صادرکننده نمونه کشور شد

گروه خودروسازی سایپا توانست برای نهمین بار عنوان صادرکننده نمونه کشور را از آن خود کند.

گروه خودروسازی سایپا توانست برای نهمین بار عنوان صادرکننده نمونه کشور را از آن خود کند.

 

*** گروه خودروسازی سایپا صادرکننده نمونه کشور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در بیست و دومین همایش روز ملی صادرات که با شعار «صادرات، تجلی حمایت از کالای ایرانی» با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، رضا رحمانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا سروش مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی دیگر از مدیران و دست‌اندرکاران صنعت و اقتصاد کشور و همچنین جمعی از فعالان حوزه صادرات برگزار شد، گروه خودروسازی سایپا برای نهمین بار عنوان صادرکننده نمونه کشور را از آن خود کرد.

 

*** گروه خودروسازی سایپا تندیس صادرکننده نمونه کشور

 

در این همایش محمدرضا سروش، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تندیس صادر کننده نمونه کشور را از دست معاون اول رئیس جمهور دریافت کرد.

گروه خودروسازی سایپا از سال ۱۳۸۹ رتبه اول فروش خودرو سواری در بازار عراق را به دست آورد و تا کنون این رتبه را حفظ کرده و پیشتر نیز ۲ بار به عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب شده است.

 

  

ارزش کل صادرات گروه خودروسازی سایپا، صادرکننده نمونه کشور، تا کنون نزدیک به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بوده و تا کنون ۲۳۵ هزار دستگاه خودرو به حدود ۴۰ بازار هدف صادر شده است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، گروه خودروسازی سایپا، صادرکننده نمونه کشور ، در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۷ از نظر تعدادی به میزان ۴۳ درصد و از نظر ارزشی ۶۵ درصد رشد صادرات نسبت به دوره مشابه سال گذشته داشته است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
کلیدواژه : روز ملی صادرات
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هجده =

کلید مقابل را فعال کنید