کد خبر:58789
پ
سیدمحمود علوی

پیام وزیر اطلاعات به مناسبت روز ۱۳ آبان

وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت ۱۳ آبان توطئه‌ جدید آمریکا را همانند توطئه‌های قبلی این شیطان بزرگ محکوم به شکست دانست.

وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت ۱۳ آبان توطئه‌ جدید آمریکا را همانند توطئه‌های قبلی این شیطان بزرگ محکوم به شکست دانست.

 

*** ۱۳ آبان روز برملا نمودن توطئه‌های آمریکا است

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر اطلاعات به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان پیامی صادر کردند که به این شرح است: 

۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی، یادآور درایت و تدابیر آگاهی‌بخش و دوراندیشانه حضرت امام خمینی (ره) به منظور رسوایی و برملا نمودن توطئه‌های شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار است.

وزیر اطلاعات در ادامه پیام خود به مناسبت روز ۱۳ آبان آورده است:

و اینک در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی جهانیان اذعان نموده‌اند که انقلاب به درجه‌ای از بلوغ و توانایی رسیده که یک تنه ابهت پوشالی استکبار را فرو ریخته و ملت‌های مظلوم و تحت ستم را به حرکت‌های آزادی خواهانه رهنمون می‌گرداند، تا آنجا که خیزش‌ها و جنبش‌های اسلامی یکی پس از دیگری با الهام از این اقدام قهرمانانه به هماوردی و استکبارستیزی بپاخیزند و با بهره‌مندی از اندیشه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) بیداری ملت‌های اسلامی را رقم بزنند.

اینک مفتخریم که در سایه سار تدابیر خردمندانه مقام معظم رهبری (حفظه الله) توانسته‌ایم موازنه‌های سست بنیان شیطان بزرگ را درهم ریخته و تعریفی نوین با تکیه بر ارزش‌های والای اسلامی به منصه ظهور بگذاریم.

 

*** اقدام آمریکا در تحمیل دور جدید تحریم‌ها همزمان با ۱۳ آبان

 

امسال در شرایطی روز تاریخی ۱۳ آبان را گرامی می‌داریم که آمریکای سلطه‌گر با تمام توان شیطانی و با بهره‌مندی از اعوان و انصار بی‌هویت و مزدور منطقه‌ای خود، این روز تاریخی را به عنوان آغاز تحمیل دور جدید تحریم‌های غیرانسانی و غیرحقوقی قرار داده و با گستاخی و بی‌شرمی هر چه تمام‌تر کمر همت بر شکست این نظام الهی و کینه‌توزی با مردم همیشه در صحنه بسته است.

ادامه پیام سیدمحمود علوی در روز ۱۳ آبان آمده است:

نظامی که به مدت چهار دهه با اتکا بر خداوند قادر متعال، رهبری دوراندیش و حمایت بی‌دریغ ملت قهرمان ایران اسلامی، مقابل گردن‌کشی‌ها و زیاده‌خواهی‌ها، همچون کوهی سترگ، محکم و مقاوم ایستاده و یقیناً این دسیسه نیز همچون توطئه‌های قبل سرنوشتی جز شکست، رسوایی و سرافکندگی برای دشمنان کینه‌توز  در پی نخواهد داشت.

این جانب با گرامی داشت روز ۱۳ آبان، سال روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سالگرد تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و روز دانش‌آموز را ارج نهاده، به روان پاک و پرفتوح آن امام راحل، شهدای دانش‌آموز درود می‌فرستم و از درگاه خداوند منان توفیق ادامه و پاسداری راه شهدا  تحت رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه الله) و موفقیت روز افزون ملت بزرگ ایران را آرزومندم.  

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید