کد خبر:58842
پ
ستاری

انتصاب دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری طی حکمی منوچهر منطقی را به عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته منصوب کرد.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری طی حکمی منوچهر منطقی را به عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته منصوب کرد.

 

*** حکم انتصاب دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری طی حکمی منوچهر منطقی را به عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته منصوب کرد.

سورنا ستاری در طی این حکم خواستار ادغام بخش‌های مرتبط با فناوری مرکز ملی فضایی و ستادهای توسعه فناوری صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی و صنایع دانش‌بنیان دریایی و در انطباق با نظام‌نامه جامع ارزیابی متوازن ماموریت‌های ستادهای توسعه فناوری شد.

وی در ادامه جلب همکاری اعضای حقیقی و حقوقی ستاد را ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرادستگاهی و توجه به مزیت‌ها و مقتضیات بومی و بهره‌مندی از دستاوردهای مفید ملی و بین‌المللی نسبت به هم‌افزایی فعالیت‌های مرتبط با حوزه حمل‌ونقل پیشرفته در بخش‌های مختلفی همچون حمل‌ونقل جاده‌ای، ریلی، دریایی، هوایی و یکپارچه‌سازی آن‌ها به کمک فناوری‌های فضایی و کلیه حوزه‌های مرتبط خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از زحمات محمدسعید سیف دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی در دوران تصدی مسئولیت ستاد، کمال تشکر را به عمل آورد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید