کد خبر:59437
پ
برزگر
شهروز برزگر:

می‌توانیم حقوق ۱۷ میلیون نفر از حقوق‌بگیران را افزایش دهیم

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ از افزایش حقوق ۱۷ میلیون نفر از حقوق‌بگیران کشور خبر داد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ از افزایش حقوق ۱۷ میلیون نفر از حقوق‌بگیران کشور خبر داد.

 

*** افزایش حقوق ۱۷ میلیون نفر از حقوق‌بگیران کشور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ در جلسه شورای اداری سلماس با اشاره به فشار اقتصادی روی دوش مردم کشور، تصریح کرد: از این وضعیت فعلی کشور قطعا عبور خواهیم کرد و هم اکنون به اندازه کافی ارزهای ریالی، دلاری و یورو در صندوق ذخیره داریم و می‌توانیم حقوق پرداختی ۱۷ میلیون نفر از حقوق‌بگیران کشور را افزایش دهیم.

شهروز برزگر با بیان اینکه نظام و حکومت کشور مردمی بوده و مدیران با توسعه توازن در شهرستان ها باید اعتماد مردم را بدست آورند، اظهار کرد:

اقداماتی که مدیران انجام می‌دهند باید قابل ملموس برای مردم باشد و عدالت توسط مسئولین رعایت شود.

 

برزگر افزود: مدیران اجرایی پیشانی نظام هستند و اولین برخورد مردم با مسئولین نظام، مدیران شهرستانی هستند و اگر هدف مدیران خدمت به مردم باشد قطعا موفق خواهند بود.

 

نماینده مردم سلماس در مجلس بیان کرد: در وضعیت کنونی کشور اخلاق نیک مدیران نسبت به حقوق‌بگیران به شدت مورد نیاز بوده و قطعا با افزایش تحمل مدیران، میزان صبر مردم افزایش نیز خواهد یافت.

وی اظهار کرد: دشمن توان مقابله با ایران را ندارد و با اختلاف افکنی بین مردم و حاکمیت در نظر دارد که این اتحاد را از بین ببرد و در این میان در فضای مجازی درحال اختلاف‌افکنی بین قومیت‌های مختلف مردم است که لزوم هوشیاری بیش ار پیش مردم عزیزمان را می‌طلبد.

 

نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمن امروز از توان نظامی کشور هراس دارد؛ چرا که موشک‌های نقطه‌زن با طی مسافت بیش از ۳ هزار کیلومتر و مورد اصابت قراردادن دقیق نقطه های مورد نظر، این اقتدار نظامی را برای ایران به ارمغان آورده است.

 

*** راهکاری برای کنترل تحریم‌ها

 

برزگر افزود: برای کنترل تحریم‌ها و افزایش دستمزد حقوق‌بگیران این توان را داریم که هر بشکه نفت را با ۱۲۰ دلار به فروش برسانیم و مردم ما مطمئن باشند اوضاع حقوق‌بگیران و … رو به بهبودی خواهد رفت.

نماینده مردم شهرستان سلماس گفت: در سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی طبق پیش‌بینی‌هایی که انجام گرفته وزیر کشور در شهرستان سلماس حضور خواهد یافت.

وی بیان کرد: گستردگی خیابان‌های سلماس به دلیل شطرنجی بودن در وضعیت نابسامانی است و بودجه شهرداری پاسخگوی این وضعیت نیست و باید مسئولین استانی در این خصوص نسبت به مردم سلماس عنایت ویژه داشته باشند.

 

برزگر بیان کرد: اعتبارات ۴ بانده شدن خروجی روستای مغانجوق به شهرستان خوی تامین شده و اقدامات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، نماینده سلماس در مجلس اظهار کرد:

برای پایاب سد زولا و دیرعلی ۱۸ میلیارد بودجه جذب شده و ۸۵ درصد بودجه کشور در دست وزارت‌خانه‌ها بوده و در تلاش هستیم امتیازات بیشتری برای سلماس جذب شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید