کد خبر:59588
پ
لوئیس فراخان
لوئیس فراخان در نشست خبری در تهران:

دولت آمریکا سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است

رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا با تاکید بر این‌که ایران به تعهدات خود در قالب برجام عمل کرده اما معتقد است دولت آمریکا سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است.

رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا با تاکید بر این‌که ایران به تعهدات خود در قالب برجام عمل کرده اما معتقد است دولت آمریکا سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا که طی هفته اخیر در ایران به سر می‌برد، در یک نشست خبر در تهران اظهار کرد:

شیطان چهره اسلام، مسیحیت و یهودیت را خدشه‌دار کرده و به این خاطر حضرت مهدی (عج) باید بیاید تا چهره واقعی شیطان را بر ملا و بار دیگر دین و مذهب را تطهیر کند و ما انسان‌ها با مودت در کنار هم زندگی کنند.

 

*** انتقاد شدید لوئیس فراخان از سیاست‌های دولت آمریکا

 

لوئیس فراخان با انتقاد شدید از سیاست‌های خصمانه دولت ترامپ در تحریم ظالمانه علیه ملت ایران و با بیان این‌که «من در زمانی در ایران هستم که برادران و خواهران ایرانی به خاطر اعمال تحریم‌های ظالمانه دولت آمریکا مورد هجمه قرار گرفته‌اند.»، افزود:

جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در قالب برجام به طور کامل و به درستی عمل کرده است، این در شرایطی است که دولت آمریکا از این توافقنامه به صورت یکجانبه خارج شده و سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است.

 

*** ایران به تعهد خود در تمام زمینه‌ها پایبند بوده است

 

وی هم‌چنین با یادآوری این‌که «تمام نهادهای ناظر بین المللی به صورت مستند اعلام کرده‌اند که جمهوری اسلامی ایران حتی یکی از موارد این توافقنامه را نیز نقض نکرده است» با طرح این سوال که قرار بود در قالب این توافقنامه ۱۵۰ میلیارد دلار پول در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد آیا پرداخت شده است یا نه؟ تاکید کرد:

ایران به تعهد خود در تمام زمینه‌ها پایبند بوده است ولی طرف‌های قرارداد هنوز به طور کامل نتوانسته‌اند پایبندی خود را به آن نشان دهند.

 

*** من شهروند دنیا هستم

 

رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا دلیل حضور خود در ایران را جزئی از خانواده ملت ایران بودن ذکر کرد و گفت: من شهروند دنیا هستم همانگونه که خانواده من در آفریقا، در آسیا و در تمام جهان است، خانواده من در ایران نیز هست.

 

***  شیطان چهره مسیح و یهود را تغییر داده است

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت سیاسی حاکم بر جهان و وجود ظلم، کفر و جنایت از جانب برخی از کشورهای بزرگ افزود:

شیطان چهره مسیح و یهود را تغییر داده است؛ بنابراین باید حضرت مهدی (عج) بیایند تا چهره شیطان را برملا کنند و بار دیگر دین را تطهیر و همه با برادری زندگی کنند.

وی درباره سیاست‌های غلط و جنگ‌طلبانه دولت آمریکا در منطقه گفت:

رئیس‌جمهور آمریکا وظیفه خطیری دارد که هر چقدر می‌تواند وقوع جنگی همه‌گیر را به تاخیر بیاندازد.

به خاطر این‌که هر چقدر زمان وقوع این طوفان به تاخیر بیفتد نه تنها به نفع آمریکاست بلکه به نفع دنیاست.

 

*** تحریم‌ها مقدمه‌ای برای جنگی جدید هستند

 

فراخان هم‌چنین با اشاره به تحریم‌های یکجانبه دولت آمریکا علیه کشورمان گفت:

این تحریم‌ها مقدمه‌ای برای جنگی جدید هستند. خبرنگاری از استاد من پرسیده بود که آیا آمریکا در خاورمیانه خواهد ماند؟ و او جواب داده بود که از خاورمیانه بیرون نمی‌آید. و هنگامی که در باره جنگ از او پرسیدند گفت: بله جنگی رخ می‌دهد و خون‌ریزی زیادی به راه می‌افتد.

به گزارش خبرگزاری سروش، رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا تاکید کرد:

من از رئیس‌جمهور (ترامپ) و دولتی که آن را حمایت می‌کند می‌خواهم بسیار مراقب باشند؛ چراکه اگر ماشه جنگ کشیده شود و دولت آمریکا با استفاده از متحدانش مانند اسرائیل در خاورمیانه جنگ کنند، کشورهایی دیگر مانند چین و روسیه وارد این جنگ می‌شوند که این می‌تواند پایان آمریکا باشد.

این شعار ایرانیان نیست که باعث نابودی آمریکا خواهد شد، بلکه این سیاست‌های غلط خود دولت آمریکا است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

کلید مقابل را فعال کنید