کد خبر:60071
پ
صفوی

سرلشکر رحیم صفوی بر افول آمریکا تاکید کرد

سرلشکر رحیم صفوی ، مشاور عالی فرمانده کل قوا بر افول و شکست آمریکا به واسطه داشتن رئیس‌جمهوری نادان تاکید کرد.

سرلشکر رحیم صفوی ، مشاور عالی فرمانده کل قوا بر افول و شکست آمریکا به واسطه داشتن رئیس‌جمهوری نادان  تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سرلشکر رحیم‌ صفوی ، مشاور عالی فرمانده کل قوا در کنگره سه هزار شهید استان قزوین اظهار کرد:

در برهه‌ای خاص از زمان شاهد گسیل شدن بهترین جوانان به سمت جبهه‌ها و شهادت آن‌ها بودیم که نام‌شان در لوح محفوظ الهی ثبت است و امروز با برگزاری این کنگره‌ها زمینه‌ای برای یادآوری آن برای نسل امروز است.

 

 

*** سرلشکر رحیم‌ صفوی شهدا را چراغ راه بشریت‌ خواند

 

 

سرلشکر رحیم‌ صفوی بیان کرد: امروز جوانان ما به برکت برگزاری چنین محافلی می‌توانند در رودخانه عظیم ظلم‌ستیزی در برابر خواسته‌های یزیدیان زمان ایستادگی کرده و مقاومت کنند چراکه شهدا چراغ راه بشریت‌اند.

این مسئول با مقایسه دوران دفاع مقدس با زمان کنونی ابراز کرد: در آن دوران کشور ما تنها بود و تمامی دنیای استکبار پشت صدام در راستای تحمیل اراده ظالمانه خود قرار گرفته بودند تا در نهایت نظام ما را سرنگون سازند.

وی بیان کرد: آن زمان کل درآمد ملی که صرف جنگ شد ۱۲ درصد بود و فروش نفت ما با قیمت ۸ دلار تا مرز ۲ میلیون بشکه می‌رسید و درآمد نفتی کشور ۷ میلیارد دلار بود اما در حال حاضر تنها صادرات ما به عراق بیش از ۷ میلیارد و برای ترکیه نیز بیش از ۱۰ میلیارد دلار است.

سرلشکر رحیم‌ صفوی یادآور شد: امروز به واسطه داشتن رهبری حکیم، مقتدر، دانا و دلسوز که بیش از ۲۸ سال است که زمام حکومت را در دست دارد توانسته‌ایم کشتی کشورمان را در طوفان حوادث منطقه به کشوری امن و با صلابت تبدیل کنیم.

وی با انتقاد از ایجاد رابطه برخی از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی بیان کرد:

ننگ بر حاکمان عربی که اسرائیل را به رسمیت شناختند و خیانتی بزرگ را بر آرمان‌های مردم فلسطین روا داشتند.

 

 

*** رهبران نادان ملت‌ها را به ذلت خواهند کشاند

 

 

سرلشکر رحیم صغوی تأکید کرد: رهبران نادان ملت‌ها را به ذلت خواهند کشاند از این رو به طور حتم ملت آمریکا نیز به واسطه داشتن رئیس‌جمهوری نادان رو به افول خواهد رفت و در برابر قدرت کشورمان و محور مقاومت شکست خواهد خورد.

وی یادآور شد: برای عبور از شرایط نامساعد اقتصادی چاره‌ای جز انسجام کشور و کمک ملت و دولت و تبعیت از بیانات مقام معظم رهبری و محور قرار دادن آن نیست؛ از این رو با توجه به این امر می‌توان به پیروزی دست یافت.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مشاور عالی فرمانده کل قوا در پایان تأکید کرد: ملت ایران با رهبری مقام‌معظم‌رهبری شکست‌ناپذیر و قدرتمند است؛ چراکه متکی به خداست اما دشمنان ایران اسلامی و دشمنان ایران شکست‌پذیر هستند و به‌زودی آمریکا نیز مجبور خواهد شد که برای فرار از شکست از غرب‌آسیا، سوریه، عراق، افغانستان و خلیج‌فارس خارج شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول