کد خبر:61232
پ
مقیمی
از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت منصوب شد

فرشاد مقیمی معاون امور صنایع وزارت صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، فرشاد مقیمی (معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران) را به عنوان معاون امور صنایع وزارت صمت منصوب کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، فرشاد مقیمی (معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران) را به عنوان معاون امور صنایع وزارت صمت منصوب کرد.

 

 

*** انتصاب دکتر مقیمی به سمت معاون امور صنایع وزارت صمت

 

به گزارش خبرگزاری سروش، به نقل از خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت در این حکم به دکتر مقیمی ماموریت داده است با مدیریت جهادی و تلاش‌ و همتی بی‌شائبه و بی‌منت، انجام وظایف خطیر و مورد انتظار از این وزارت علی الخصوص توسعه و ارتقای فعالیت‌های حوزه صنعت و بهبود کیفی و کمی تولیدات با اولویت تولید صادرات محور و سایر وظایف محوله اهتمام لازم را بعمل آورد.

 

 

*** حکم دکتر فرشاد مقیمی

 

 

در حکم دکتر مقیمی امده است:

 

جناب آقای فرشاد مقیمی

 

« با توجه به سوابق، تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت «معاون امور صنایع» منصوب می‌شوید تا با سرلوحه قرار دادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش مجاهدانه و خردورزی و اعمال تصمیمات شجاعانه و منصفانه و با انجام مدیریت جهادی و تلاش و همتی بی‌شائبه و بی‌منت، انجام وظایف خطیر و مورد انتظار از این وزارت علی الخصوص توسعه و ارتقای فعالیت‌های حوزه صنعت و بهبود کیفی  و کمی تولیدات با اولویت تولید صادرات محور و سایر وظایف محوله اهتمام لازم را بعمل آورید.

بدیهی است توسعه همه جانبه صنعت و تقویت منابع  انسانی این بخش، بازسازی و نوسازی و اصلاح ساختار صنایع، توسعه تحقیقات کاربردی و دانش فنی در صنایع، حمایت و تعمیق ساخت داخل کالاها و تجهیزات مورد نیاز کشور، تقویت همکاری‌های بخش صنعت و مراکز علمی و دانشگاهی، ارتقای توان رقابت پذیری صنایع جهت حضور در بازارهای بین المللی، بررسی موانع و نیز پیشنهاد راهکارهایی به منظور افزایش توان رقابتی و صادراتی صنایع، جلب مشارکت‌های تشکل‌های صنعتی در امر سیاست‎گذاری و برنامه‌ریزی صنعتی در راستای حمایت از تولیدات داخلی و  ایجاد اشتغال پایدار منطبق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد انتظار است.

 

از خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور خطیر و حساس محوله مسئلت دارم.»

                                                                                                                   دکتر رحمانی

 

 

*** اشراف و تسلط دکتر مقیمی بر مسائل حوزه صنایع

 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، انتخاب دکتر فرشاد مقیمی به عنوان معاون امور صنایع وزارت صمت به عنوان یکی از معاونت‌های اصلی وزارتخانه مذکور، نشان می‌دهد دکتر رحمانی از یک تیم کارشناسی بایسته و شایسته در طراحی و ترسیم برنامه‌ها و انتخاب‌ها و انتصاب‌های خود استفاده می‌نماید، زیرا کارنامه کاری مقیمی نشان می‌دهد بر مسائل این حوزه اشراف و تسلط قابل قبولی دارد.

 

حضور فرشاد مقیمی به عنوان معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال‌های گذشته را می‌توان گواهی بر این ادعا دانست.

 

خبرگزاری سروش برای مقام عالی وزارت و دکتر مقیمی به عنوان معاون امور صنایع وزارت صمت، آرزوی توفیقات روزافزون دارد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید