کد خبر:61273
پ
رحمانی فضلی

وزیر کشور بر پیگیری برای آزادی تمامی مرزبانان ربوده شده تاکید کرد

وزیر کشور بر پیگیری‌های لازم در خصوص آزادی تمامی مرزبانان ربوده شده توسط گروهک تروریستی تاکید کرد.

وزیر کشور بر پیگیری‌های لازم در خصوص آزادی تمامی مرزبانان ربوده شده توسط گروهک تروریستی تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر کشور صبح امروز (شنبه) در حاشیه نشست هم اندیشی کارگروه‌های ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص مرزبانان ربوده شده توسط یک گروهک تروریستی، اظهار داشت:

با تلاش دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و خصوصا وزارت امور خارجه، فعلا ۵ نفر از مرزبانان ربوده شده ما را در اختیار پاکستانی‌ها قرار دارند؛ پیگیر هستیم تا همه عزیزانی که در اختیار اشرار هستند، آزاد شوند.

 

*** دولت پاکستان در خصوص آزادی مرزبانان ربوده شده همکاری بسیار خوبی داشته است

 

عبدالرضا رحمانی فضلی افزود: دولت پاکستان تا الان در خصوص آزادی مرزبانان ربوده شده همکاری بسیار خوبی داشته و توقع این است که این همکاری را به اتمام برساند تا همه مرزبانان ربوده شده به وطن خود بازگردند.

توقع دیگر ما از دولت پاکستان، تقویت همکاری‌های امنیتی در مرزها است.

وزیر کشور ادامه داد: با وزیر کشور پاکستان که صحبت کردم، وعده داد اتفاقاتی در این خصوص بیفتد و همکاری‌های مشترک مرزی داشته باشیم.

 

*** می‌توانیم عملیات مشترک مرزی با دولت پاکستان داشته باشیم

 

رحمانی فضلی ادامه داد: می‌توانیم عملیات مشترک مرزی با دولت پاکستان داشته باشیم و از نظر اطلاعاتی کارهای زیادی با هم انجام دهیم و حتی به عنوان وزیر کشور و مسئول امنیت داخلی کشور اعلام می‌کنم اگر لازم بود و آن‌ها شرایط لازم را برای عملیات به هر دلیلی نداشتند، ما آمادگی داریم تحت نظر و اجازه آن‌ها در مناطق حضور اشرار، عملیات انجام دهیم.

رحمانی فضلی گفت: اگر تا کنون اقدامی در آن سوی مرز صورت نداده‌ایم، به دلیل احترامی است که ما به تمامیت ارزی پاکستان به عنوان کشوری که همیشه با آن‌ها وحدت استراتژیک داشته‌ایم، بوده است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر کشور اظهار داشت: اگر اجازه دهند، چنین قدرتی را داریم و اعمال خواهیم کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
کلیدواژه : وزیر کشور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید