کد خبر:63659
پ
محسنی اژه ای
معاون اول قوه قضائیه:

قدرت دفاعی ما، کشور را از شر دشمنان مصون نگه داشته است

معاون اول قوه قضائیه بر پیشرفت قدرت دفاعی ایران در برابر دشمنان و ایادی استکبار تاکید کرد.

معاون اول قوه قضائیه بر پیشرفت قدرت دفاعی ایران در برابر دشمنان و ایادی استکبار تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، همزمان با هفته بسیج حجت‌الاسلام محسنی اژه‌‌ای، معاون اول قوه قضائیه به همراه تعدادی از معاونین و مدیران ارشد این قوه از نمایشگاه صنعت دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بازدید کردند.

در این بازدید که حجت الاسلام قندهاری، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، سردار مظفرنیا، معاون امور صنعتی و سردار طلایی نیک، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع حضور داشتند، مدیران ارشد قوه قضائیه از نزدیک با توانمندی‌ها و دستاوردها و تولیدات متنوع وزارت دفاع در حوزه های رزم دریائی، هوایی، هوافضا، الکترونیک، زمینی، موشکی و حوزه‌های مختلف خدماتی وزارت دفاع آشنا شدند.

 

*** پیشرفت قدرت دفاعی ایران

 

معاون اول قوه قضائیه در این بازدید پیگیری مجدانه مطالبات و فرامین فرماندهی معظم کل قوا توسط متخصصین صنعت دفاعی را ستودنی دانست و گفت:

جوانان عزیزمان که با اتکا به خدا و با تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و اجرایی کردن تاکیداتی که معظم له در سالیان گذشته تا به امروز از نیروهای مسلح داشته‌اند به حمد لله توانسته‌اند به این نتایج و پیشرفت‌های قابل تحسین دست یابند.

 

*** تلاش‌های نظام سلطه برای توقف پیشرفت و قدرت دفاعی ایران

 

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به تلاش‌های نظام سلطه برای توقف پیشرفت و قدرت دفاعی ایران در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افزود:

نظام اسلامی از همان آغاز انقلاب که تجهیزات کمی در اختیار نیروهای مسلح بود در مقابل قدرت‌های استکباری ایستاد و امروز هم که کشور به فناوری‌های نوین و پیشرفته قدرت دفاعی دست یافته بی‌شک این ایستادگی ادامه خواهد داشت. 

سخنگوی قوه قضائیه در این بازدید با اشاره به توفیقات روزافزون وزارت دفاع در تولید انواع محصولات دفاعی علی رغم تحریم‌های ظالمانه گفت:

حقیقتا با نگاه به این توفیقات، اراده الهی برای رسیدن به این موفقیت‌ها مشخص می شود و اینکه اگر اراده الهی و توکل بر خدا باشد، ایرانی با تمام محدودیت‌ها می‌تواند قدرت آفرینی کند.

وی افزود: نتیجه زحمات متخصصین و کارکنان خدوم صنایع دفاعی در طول سال‌های متمادی تحریم، بارقه امید را در دل علاقه‌مندان به انقلاب اسلامی روشن نگه داشته است و این نوید را می‌دهد که ما قطعا در آینده هم در مقابل همه تلاش‌هایی که نظام سلطه می‌کند می‌توانیم موفق باشیم و بی‌شک قدرت دفاعی بازدارندگی بسیار بالایی را ایجاد کرده و کشور را از شر دشمنان و ایادی استکبار مصون نگه داشته است.

 

*** پیشرفت صنایع دفاعی و قدرت دفاعی کشور

 

حجت الاسلام اژه‌ای حضور جوانان در میان متخصصین وزارت دفاع را عاملی مهم در پیشرفت صنایع دفاعی و قدرت دفاعی کشور دانست و گفت:

حضور نیروهای جوان که علی رغم همه محدودیت‌ها با انگیزه و روحیه در مسیر اقتدار آفرینی پیشرفت  قدم گذاشته‌اند و به چنین موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌اند قابل تحسین و تقدیر است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون اول قوه قضائیه در پایان با اشاره به قدرت دفاعی ایران اظهار کرد: دستیابی به این پیشرفت‌ها اگر چنانچه شرایط عادی بود و با همه دنیا می‌توانستیم ارتباط برقرار کنیم، خیلی مهم نبود، می‌گفتیم ما در طول این سال‌ها به این توفیقات رسیده‌ایم ولی با تمام محدودیت‌ها و تحریم‌های سخت از اول انقلاب تا الان به خصوص در ساخت انواع و اقسام تجهیزات دفاعی در حوزه‌های هوافضا، دریایی، زمینی، هوایی و دیگر برنامه‌های قدرت دفاعی قدم‌های بسیار بزرگی برداشته‌ایم و این اهمیت کار را دو چندان می‌کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید