کد خبر:63867
پ
جشنواره فیلم مقاومت

معرفی برندگان جشنواره فیلم مقاومت

برندگان بخش‌های مختلف پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت معرفی شدند.

برندگان بخش‌های مختلف پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت معرفی شدند.

 

*** مراسم اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مراسم اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت شامگاه جمعه، ۹ آذر ۱۳۹۷ در برج میلاد تهران برگزار شد و برندگان بخش‌های مختلف پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت معرفی شدند.

 

*** نام برگزیدگان بخش‌های مختلف پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت

نام برگزیدگان به شرح زیر است:

 

*** جشنواره فیلم مقاومت / بخش مسابقه سینمای ایران

 

* برگزیدگان فیلم‌های سینمایی

لوح تقدیر، جایزه نقدی بهترین فیلمبردار: علیرضا زرین دست برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگری، جایزه نقدی بهترین بازیگر: ناصر بابائیان برای فیلم «دایان»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه، جایزه نقدی بهترین فیلمنامه: منیر قیدی و ارسلان امیری برای فیلم «ویلایی ها»

جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار، جایزه نقدی بهترین کارگردان: محمدعلی باشه آهنگر برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، جایزه نقدی بهترین کارگردان: بهرام توکلی برای فیلم «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم، جایزه نقدی بهترین فیلم: سعید ملکان برای فیلم «تنگه ابوقریب»

 

*** جشنواره فیلم مقاومت / بخش فیلم های مستند ایران

 

لوح تقدیر، جایزه نقدی کارگردانی: محمد مهدی خالقی برای فیلم مستند «پسرم»

لوح تقدیر ویژه، جایزه نقدی کارگردانی: مصطفی اشراق برای فیلم مستند «بِیتُنا»

دیپلم افتخار برگزیده سوم، جایزه نقدی کارگردانی: محمد رضا امامقلی برای فیلم مستند «آقای نخست وزیر»

دیپلم افتخار برگزیده دوم، جایزه نقدی کارگردانی: وحید فراهانی برای فیلم مستند «با صبر زندگی»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اوّل، جایزه نقدی کارگردانی: رضا فرهمند برای فیلم مستند «زنانی با گوشواره های باروتی»

 

*** جشنواره فیلم مقاومت / بخش سینمای بین‌الملل

 

* برگزیدگان فیلم‌های سینمایی

 تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه، جایزه نقدی: باسل الخطیب نویسنده فیلم سینمایی «پدر»

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، جایزه نقدی: کیم دروژنین و اندری شالوپا  کارگردانان فیلم «۲۸ مرد پانفیلوو»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، جایزه نقدی : آلوارو برچنر کارگردان «شب ۱۲ ساله»

جایزه  ویژه شامل تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم، جایزه نقدی: سعید ملکان تهیه کننده «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم، جایزه نقدی : سیدمحمود رضوی تهیه کننده «ماجرای نیمروز»

 

*** جشنواره فیلم مقاومت / بخش روایت نو – فیلم‌های سینمایی

 

جایزه ویژه – تندیس و دیپلم افتخار، جایزه نقدی: علی دهکردی بازیگر فیلم «دریاچه ماهی»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردان فیلم اول، جایزه نقدی: منیر قیدی کارگردان «ویلایی ها»

* بخش جلوه گاه نور

جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار، جایزه نقدی: محمد حسین مهدویان کارگردان «ماجرای نیمروز»

* بخش عماد مغنیه

جایزه بهترین فیلم، جایزه نقدی: وحید فراهانی کارگردان «با صبر زندگی»

جایزه برگزیده دوم، جایزه نقدی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی»

 

*** جشنواره فیلم مقاومت / بخش بین‌الملل- فیلم‌های مستند

 

لوح تقدیر، جایزه نقدی: جرمی ویلیام کارگردان «بر روی لبه چاقو»

دیپلم افتخار برگزیده سوم، جایزه نقدی: خدیجه السلامی کارگردان «یمن، کودکان و جنگ»

دیپلم افتخار برگزیده دوم، جایزه نقدی: آقایان دن کوهن و مکس بلومنتال کارگردانان «کشتن غزه»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اول، جایزه نقدی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی»

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول