کد خبر:64479
پ
یاسر رایگان-min
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد

ضرورت تدابیر ویژه در کنترل قیمت لبنیات

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اعلام گرانفروشی ۶۸ میلیارد ریالی یک کارخانه لبنی بر ضرورت تدابیر ویژه در کنترل قیمت لبنیات تاکید کرد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اعلام گرانفروشی ۶۸ میلیارد ریالی یک کارخانه لبنی بر ضرورت تدابیر ویژه در کنترل قیمت لبنیات تاکید کرد.

 

*** کنترل قیمت لبنیات در یک کارخانه لبنی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به ضرورت تدابیر ویژه در کنترل قیمت لبنیات ، اعلام کرد:

یک تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی نمایندگان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و بازرسی کل کشور با مراجعه به یک کارخانه لبنی، وضعیت تخلفات پرداختند.


سید یاسر رایگانی افزود: پس از چند ساعت کارشناسی نمایندگان سازمان حمایت و وزن کشی محصولات تولیدی این کارخانه، تخلف گرانفروشی شیر و سایر لبنیات در این کارخانه به ارزش ۶۸ میلیارد ریال محرز و پرونده به شعبه بدوی برای صدور حکم ارجاع شد.

 

*** بررسی وزنی اقلام لبنی


رایگانی تصریح کرد: وزن اقلام تولیدی در این کارخانه نیز بررسی شد و خوشبختانه تخلف کم فروشی مطرح نبوده است.


امید شهرآبادی رئیس شعبه بدوی حاضر در این گشت با اشاره به ضرورت تدابیر ویژه در کنترل قیمت لبنیات ، گفت:

برابر قانون، این کارخانه به پرداخت ۵ برابر ارزش ریالی تخلف مکشوفه محکوم می شود و اگر سابقه تخلف نیز موجود باشد که به اقرار مدیرعامل این شرکت، پیشتر هم پرونده تعزیراتی داشته‌اند؛ این جریمه تا ۷۰ میلیارد تومان نیز قابل افزایش است.

 


به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرعامل این شرکت با اشاره به ضرورت تدابیر ویژه در کنترل قیمت لبنیات اذعان داشت: با توجه به گرانی شیر خام و مواد اولیه برای تولید لبنیات، امکان اعمال نرخ گذاری تعیین شده از سوی سازمان حمایت، قابل انجام نیست و همچنان این تخلف گرانفروشی ادامه خواهد داشت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید