کد خبر:64725
پ
قتل
رئیس پلیس کرمانشاه خبر داد

کشته شدن ۴ نفر در مراسم عروسی در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به حادثه تیراندازی در مراسم عروسی در کرمانشاه از کشته و زخمی شدن ۲۰ نفر در این حادثه خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به حادثه تیراندازی در مراسم عروسی در کرمانشاه از کشته و زخمی شدن ۲۰ نفر در این حادثه خبر داد.

 

*** حادثه تیراندازی در مراسم عروسی در کرمانشاه واقع در شهرک چمن

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه درباره جزئیات حادثه تیراندازی در مراسم عروسی درکرمانشاه اظهار داشت:

حادثه تیراندازی شب گذشته در جریان برگزاری مراسم عروسی در کرمانشاه واقع در شهرک چمن این شهر اتفاق افتاد که متاسفانه منجر به کشته و زخمی شدن ۲۰ نفر شد.

منوچهر امان اللهی افزود: در تحقیقات به‌ عمل آمده از سوی پلیس مشخص شد در جریان برگزاری مراسم عروسی در کرمانشاه ، یکی از مهمانان که سابقه شرارت و قتل نیز داشته پس از درگیری با چند نفر از مهمانان و تهیه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سوی حاضران در مراسم می کند.

 

*** کشته شدن یک زن و سه مرد

 

وی بیان کرد: به دنبال این تیراندازی ۲۰ نفر زخمی می‌شوند که پس از انتقال به بیمارستان چهار نفر آن‌ها شامل یک خانم و سه آقا، جان خود را از دست می‌دهند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان تصریح کرد:

با حضور به موقوع پلیس در محل حادثه مراسم عروسی در کرمانشاه ، سه نفر از منازعین دستگیر و تلاش پلیس برای دستگیری فرد ضارب که این حادثه تلخ را رقم زد، با جدیت ادامه دارد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 19 =

کلید مقابل را فعال کنید