کد خبر:65690
پ
سرتیپ حاتمی

بازدید وزیر دفاع از شرکت صنایع هواپیماسازی هسا

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در شرکت صنایع هواپیماسازی هسا از خطوط تولید بالگرد پیشرفته طوفان و سایر طرح‌ها و پروژه‌های هوایی در دست اجرا بازدید کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در شرکت صنایع هواپیماسازی هسا از خطوط تولید بالگرد پیشرفته طوفان و سایر طرح‌ها و پروژه‌های هوایی در دست اجرا بازدید کرد.

 

*** ارتقاء قدرت دفاعی و بازدارندگی نیروهای مسلح

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بازدید از پروژه‌های اولویت دار سازمان صنایع هوائی با حضور در جمع مدیران ارشد شرکت صنایع هواپیما سازی هسا و با تأکید براهمیت جایگاه صنعت هوائی در ارتقاء قدرت دفاعی و بازدارندگی نیروهای مسلح گفت:

سازمان صنایع هوائی وزارت دفاع با افتتاح خط تولید و ساخت هواپیماهای جنگنده تمام ایرانی کوثر موجبات خرسندی ملت رشید ایران اسلامی و همه علاقه مندان به پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی را فراهم ساخت.

 

***  جت جنگنده کوثر

 

امیر سرتیپ حاتمی درتبیین جایگاه  و نقش موثر سازمان صنایع هوائی وزارت دفاع در پیشرفت اخیر حوزه هوائی اظهار داشت:

شرکت صنایع هواپیما سازی هسا ثابت کرد که می‌توان با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های علمی و دانشی کشور و با همکاری نزدیک نیروی هوائی ارتش جمهوری اسلامی ایران به محصولات راهبردی و گرانقدری دست یافت که نمونه بارز آن در جت جنگنده کوثر به منصه ظهور رسید که حقیقتاً برای ارتقاء وجهه جمهوری اسلامی ایران حائز اهمیت بود.

 

*** تقدیر از شرکت صنایع هواپیما سازی هسا

 

 به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تقدیر از اقدامات ارزشمند شرکت صنایع هواپیما سازی هسا در وزارت دفاع، روند رشد و پیشرفت پروژه‌ها را خوب ارزیابی کرد و افزود:

با توجه به نیازهای متنوع نیروهای مسلح در حوزه‌های پهپادی، بالگردی و هواپیمائی، تلاش مضاعف و بهره گیری ازآخرین فناوری روز دنیا برای رفع دغدغه‌های نیروهای مسلح از اهمیت و اولویت برخوردار است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه