کد خبر:67243
پ
علی وحدت
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح کرد

حمایت صندوق از توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از تعریف راهکارهای متعدد برای توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان در حوزه‌های مختلف خبر داد.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از تعریف راهکارهای متعدد برای توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان در حوزه‌های مختلف خبر داد.

 

 

*** توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان

 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در حاشیه نشست با فعالان شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان رضوی و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:

رویه‌هایی مختلفی برای شرکت‌های دانش بنیان از جمله توسعه صادرات محصولات آن‌ها را در آینده تعریف خواهیم کرد .

 هنگامی‌که این رویه‌ها پیاده سازی شوند،  هر یک از شرکت‌ها می‌توانند به آسانی از این ظرفیت‌ها بهره برداری کنند که موجب رونق صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور می‌شود.

وی ادامه داد:  سیاست ما این است که از نهادهایی که در بخش‌های تخصصی مختلفی در حال فعالیت هستند کمک‌هایی را درخواست کنیم تا از این طریق از شرکت‌های دانش بنیان حمایت‌ شود و سریع تر بتوانند از این سرویس‌ها استفاده و نهادهای واسط را تقویت کنند که در واقع تقویت این نهادها باعث رونق حوزه فناوری می‌شود.

علی وحدت با اشاره به برنامه‌های جدید صندوق، خاطرنشان کرد:

 باید اشاره داشت که بخش خصوصی باید صندوق و نوآوری را در کنار خود احساس کند و خدمات صندوق باعث شود که این حوزه در کشور توسعه پیدا کند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در پایان یادآور شد:

امیدواریم رویه‌هایی را ایجاد کنیم که صندوق نوآوری از حالت گذشته خود خارج شود و به صورت فعالانه در حوزه فناوری کشور شرکت داشته باشد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید