کد خبر:68271
پ
دانشگاه تهران
براساس اعلام موسسه کلاریویت آنالیتیکس؛

۵ استاد دانشگاه تهران در فهرست دانشمندان یک درصد برتر جهان قرار گرفتند

براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی موسسه کلاریویت آنالیتیکس پنج استاد دانشگاه تهران در فهرست دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند.

براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی موسسه کلاریویت آنالیتیکس پنج استاد دانشگاه تهران در فهرست دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند.

 

*** اسامی پنج استاد دانشگاه تهران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی کلاریویت آنالیتیکس مربوط به دانشمندان یک‌ درصد برتر تعداد پنج نفر از استادان پردیس علوم دانشگاه تهران در فهرست دانشمندان یک درصد برتر قرار گرفتند.

محمدرضا گنجعلی، پرویز نوروزی و فرنوش فریدبد از دانشکده شیمی، سیامک یاسمی و حسن یوسفی آذری (استاد بازنشسته) از دانشکده ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر پردیس علوم، اساتید دانشگاه تهران، هستند که نامشان در فهرست ۲۰۱۸ دانشمندان یک‌درصد برتر جهان قرار گرفته است.

 

*** موسسه کلاریویت آنالیتیکس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، اطلاعات موسسه کلاریویت آنالیتیکس هر دو ماه یک‌بار به‌روزرسانی می‌شود و در اعلام رتبه‌بندی‌ها و آمار فعالیت‌های افراد در بازه ۱۰ سال اخیر مدنظر قرار می‌گیرد، برای قرار گرفتن میان محققان و دانشگاه‌های برتر، افراد یا موسسات باید جزو یک‌ درصد اول فهرست از لحاظ تعداد ارجاعات باشند و در خصوص کشورها و مجلات در ۵۰ درصد اول قرار گیرند که ۵ استاد دانشگاه تهران توانستند این عنوان را کسب نمایند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید