کد خبر:68544
پ
جان بابایی
معاون درمان وزیر بهداشت خبر داد

تجهیزات و زیرساخت مراکز درمانی استان مرکزی نیازمند نوسازی

 معاون درمان وزیر بهداشت بر لزوم نوسازی تجهیزات و زیرساخت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مرکزی تأکید کرد.

 معاون درمان وزیر بهداشت بر لزوم نوسازی تجهیزات و زیرساخت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مرکزی تأکید کرد.

 

 

*** به روز رسانی تجهیزات و زیرساخت مراکز درمانی

 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون درمان وزیر بهداشت روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۷، در بازدید از پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان استان مرکزی در اراک اظهار داشت:

با توجه به بازدیدی که امروز از تعدادی مراکز درمانی و پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان استان مرکزی صورت گرفت، نیاز است که برخی از مراکز از نظر زیرساخت و تجهیزات به روز رسانی شوند.

 

 

***  توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک

 

 

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: به ویژه در شهر اراک با توجه به حجم بالای مراجعات به عنوان مرکز استان، با مشکلاتی روبرو هستیم.

 امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم، پروژه توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک سال آینده به اتمام برسد، چراکه بخش عمده‌ای از کار زیرساختی این بیمارستان هم اکنون انجام شده است.

جان بابایی بیان کرد: خوشبختانه در استان مرکزی مشکل چندانی در رابطه با تأمین پزشک متخصص و جراح وجود ندارد و چنانچه مشکلات مربوط به زیرساخت‌های درمانی و فضای بیمارستانی این استان رفع شود؛ می‌توان شاهد خدمات مطلوب در این استان بود و در این زمینه می‌طلبد که از ظرفیت مشارکت‌های مردمی و خیران نیز بهره گرفته شود.

 

 

*** بیمارستان تخصصی سرطان آیت الله خوانساری اراک

 

 

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان ساخت:

تأمین بخشی از تجهیزات لازم برای بیمارستان تخصصی سرطان آیت الله خوانساری اراک از جمله یک دستگاه رادیوتراپی در دستور کار وزارتخانه است و خوشبختانه این مرکز درمانی از نظر سایر مباحث همچون وجود پزشک متخصص و تأمین داروهای بیماران سرطانی مشکلی ندارد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون درمان وزیر بهداشت تصریح کرد: در رابطه با بیمارستانی که مقرر است به عنوان جایگزین بیمارستان آیت الله طالقانی اراک با کمک خیران ساخته شود است، تأمین بخشی از تجهیزات مورد نیاز آن توسط وزارت بهداشت صورت خواهد گرفت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید