کد خبر:68578
پ
تولید و اشتغال
رئیس جمهور تاکید کرد:

هدایت فرصت‌های فضای مجازی در جهت کمک به تولید و اشتغال

رئیس جمهوربا اشاره به تحولات گسترده در حوزه ارتباطات اجتماعی بر هدایت فرصت‌های فضای مجازی در جهت کمک به تولید و اشتغال تاکید کرد.

رئیس جمهوربا اشاره به تحولات گسترده در حوزه ارتباطات اجتماعی بر هدایت فرصت‌های فضای مجازی در جهت کمک به تولید و اشتغال تاکید کرد.

 

*** ارتقاء تولید و اشتغال در کشور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس جمهور عصر امروز چهارشنبه ۱۹ دی ماه در جلسه شورای عالی فضای مجازی با تاکید بر ارتقاء تولید و اشتغال کشور، گفت:

مردم قم از آغاز نهضت اسلامی و تا فروردین ۴۲ و حمله رژیم ستمشاهی به مدرسه فیضیه، ۱۵ خرداد و سخنرانی تاریخی حضرت امام (ره) در عاشورای سال ۴۲ نقش ارزنده‌ای ایفا و در کنار روحانیت و طلاب وفاداری کردند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی افزود: قیام ۱۹ دی مردم قم در حمایت از حضرت امام (ره) به فرآیندی تبدیل شد که به پیروزی کل ملت در انقلاب اسلامی رسید و از جمله مردم تبریز در چهلم شهدای ۱۹ دی حماسه دیگری در مبارزه آفریدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه و وظایف مهم این شورا و نیز تحولات گسترده در حوزه ارتباطات اجتماعی، افزود:

فرصت‌های بزرگ فضای مجازی و شبکه‌های نوین اطلاع‌رسانی باید در شرایط تحریم به سمت کمک به تولید و ارتقای اشتغال هدایت شود.

 

*** حضور آگاهانه جوانان در فضای مجازی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس شورای عالی فضای مجازی با اشاره به ارتقا تولید و اشتغال در کشور و همچنین با تأکید بر مطالب مهم رهبر معظم انقلاب برای حضور پرشور و آگاهانه جوانان در فضای مجازی برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان، تقویت روحیه امید به آینده، اتحاد و اعتماد عمومی را مهم‌ترین اقدام برای مقابله با یأس‌آفرینی و ترویج مطالب خلاف واقع از سوی بدخواهان ارزیابی و خواهان توجه ویژه و هوشیاری رسانه‌ها در این زمینه شد.

 

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید