کد خبر:68731
پ
تعلل در اجرای SPV
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت

کمک به تقویت روابط ایران، چین و روسیه با تعلل در اجرای SPV

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بازنده اصلی تعلل در اجرای SPV را شرکت‌های اروپایی دانست، چرا که در آن شرایط روابط ما با کشورهای چین و روسیه گسترده‌تر خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بازنده اصلی تعلل در اجرای SPV را شرکت‌های اروپایی دانست، چرا که در آن شرایط روابط ما با کشورهای چین و روسیه گسترده‌تر خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس باشاره به طولانی شدن زمان اجرای ساز و کار ویژه اروپا SPV، گفت: تاکنون کشورهای اروپایی در این زمینه نمره قابل قبولی دریافت نکرده‌اند و نتوانسته‌اند حداقل اقتداری از خود در برابر فشارهای آمریکا نشان دهند.

 

*** ادامه تعلل در اجرای SPV توسط اروپا

 

علاءالدین بروجرودی تاکید کرد: اگر این رویه و ضعف اروپایی‌ها در برابر آمریکا ادامه پیدا کند قطعا به ضرر منافع ملی خود آنان خواهد بود پیش از آنکه به ضرر ما باشد.

وی تصریح کرد: ایران همواره در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کرده است که در خلاء باقی نمی‌ماند و همواره در اوج تحریم‌های آمریکا، تحریم را بر اساس منافع ملی مان مدیریت کردیم و موفق به عبور از گردنه‌های سخت شدیم.

بروجردی خاطرنشان کرد: مهمترین تحولات علمی و فناوری‌های نوین ما در دوران تحریم صورت گرفته است و ما همواره تحریم را تبدیل به فرصت کرده‌ایم.

 

*** اولین بازنده تعلل در اجرای SPV

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: 

بر این اساس اگر اروپایی‌ها نتوانند مقابل فشارهای آمریکا مقاومت کنند، اولین بازنده تعلل در اجرای SPV شرکت‌های اروپایی هستند چرا که روابط ما با چین و روسیه گسترده‌تر خواهد شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید