کد خبر:68887
پ
شتاب تامین ارز
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد:

خنثی سازی جنگ روانی ارزی آمریکا با شتاب تامین ارز

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به شتاب تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین و حضور موثر بانک مرکزی در بازار، از خنثی شدن تلاش دولت آمریکا برای تاثیر گذاری بر بازار ارز خبر داد.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به شتاب تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین و حضور موثر بانک مرکزی در بازار، از خنثی شدن تلاش دولت آمریکا برای تاثیر گذاری بر بازار ارز خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس کل بانک مرکزی با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دولت آمریکا دور جدیدی از جنگ روانی علیه ملت ایران را آغاز کرده است.

 

*** اعلام اجماع بین المللی علیه ایران

 

اعلام اجماع بین المللی علیه ایران آن‌هم در ضعیف‌ترین کشور اروپایی، ادعای عدم تمدید معافیت‌های نفتی آن‌هم بعد از سابقه قبلی عقب نشینی از اینکه قبلا می‌خواست صادرات نفت ایران را به صفر برساند و اظهاراتی نظیر آن، حاکی از ناامیدی آمریکایی‌ها از موثر شدن اقدامات آن‌ها علیه ایران است.

 

*** شروع شتاب تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی، چین

 

همتی در ادامه عنوان کرد: شروع و شتاب گرفتن تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی، چین و تصمیم به توسعه مبادلات و تجارت با ترکیه، عراق و سایر همسایگان در کنار ذخایر مطلوب و حضور موثر بانک مرکزی در بازار، یکبار دیگر تلاش دولت آمریکا برای تاثیر گذاری بر بازار ارز را خنثی خواهد ساخت.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس کل بانک مرکزی در بخش پایانی پیام خود تاکید کرد: طرح شایعات علیه سیستم بانکی نیز در این راستا است که هشیاری مردم عزیز را می‌طلبد.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید