کد خبر:75201
پ
اقتصاد مقاومتی

آخرین نشست همایش سالانه اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود

آخرین نشست از همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع بررسی ظرفیت بازار سرمایه به منظور تأمین مالی مردمی پروژه‌های کلان صنعت انرژی برگزار می‌شود.

آخرین نشست از همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع بررسی ظرفیت بازار سرمایه به منظور تأمین مالی مردمی پروژه‌های کلان صنعت انرژی برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در ادامه برگزاری چهار همایش سالانه اقتصاد مقاومتی پنجمین دوره این همایش با عنوان «انرژی؛ پیشران اقتصاد ایران» ۱۷ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

 

*** بررسی موضوع انرژی بعنوان موضوع محوری

 

رویکرد همایش‌ سالانه اقتصاد مقاومتی سیاست پژوهی و عملیات پژوهی است و هر سال یک موضوع محوری را مدنظر قرار می‌دهد تا راهکارهای لازم در آن حوزه را با رویکرد مقاوم سازی اقتصاد طرح و بررسی نماید.

در سال جاری موضوع انرژی به عنوان موضوع محوری این همایش قرار گرفته و برای بررسی آن ۵ محور در نظر گرفته شده است.

ساختار اداره بخش انرژی، انرژی و روابط خارجی، اقتصاد برق، زنجیره تامین صنعت انرژی و زنجیره ارزش نفت و گاز، ۵ محور مذکور است.

آخرین نشست از این همایش پیش از روز برگزاری، به محور زنجیره تأمین صنعت انرژی و موضوع «بررسی ظرفیت بازار سرمایه به منظور تأمین مالی مردمی پروژه های کلان صنعت انرژی» می‌پردازد.

 

*** میزبان همایش سالانه اقتصاد مقاومتی

 

میزبان این پیش نشست شرکت بورس انرژی ایران و مکان برگزاری آن شرکت فرابورس خواهد بود.

در این نشست، محمدخانی معاون سابق زیربنایی مرکز پژوهش های مجلس و عضو کمیته علمی همایش سالانه اقتصاد مقاومتی حسینی، مدیرعامل بورس انرژی ایران، ساعدی، عضو هیأت عامل صندوق توسعه ملی و امیرحسین تبیانیان، نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی به عنوان اعضای اصلی نشست به همراه جمعی از صاحب نظران حوزه انرژی حضور دارند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حضور در این نشست که در تاریخ چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ تا ۱۷ برگزار می‌شود، برای کارشناسان و پژوهشگران و عموم علاقه مندان این حوزه با هماهنگی امکانپذیر است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 15 =

کلید مقابل را فعال کنید