کد خبر:75823
پ
تعرفه‌های پزشکی
در نشست مشترک وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی انجام شد

تعیین تکلیف تعرفه‌های پزشکی سال ۹۸

هفتمین نشست مشترک وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی با محوریت بررسی تعرفه‌های پزشکی سال ۹۸ برگزار شد.

هفتمین نشست مشترک وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی با محوریت بررسی تعرفه‌های پزشکی سال ۹۸ برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، هفتمین نشست مشترک وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی در سطح معاونین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، به ریاست محمدرضا ظفرقندی سرپرست سازمان نظام پزشکی، در محل سازمان با محوریت تعرفه‌های پزشکی سال ۹۸ و کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت برگزار شد.

 

*** مصوبات جلسات تعیین تکلیف تعرفه‌های پزشکی

 

پس از پیگیری مصوبات جلسات قبل تعیین تکلیف تعرفه‌های پزشکی و تاکید بر تشکیل هر چه سریع‌تر کمیسیون ملی تعیین صلاحیت‌های حرفه‌ای و شورای معین آن، موارد زیر پیشنهاد و مورد تأکید قرار گرفت:

۱- مقرر گردید دو طرف جهت تصویب مصوبات شورای عالی بیمه در خصوص تعرفه‌های پزشکی سال ۱۳۹۸ از طریق دولت پیگیری‌های لازم را به عمل آورند و در این خصوص اجرایی‌سازی تعرفه از ابتدای سال ۹۸ مورد تاکید قرار گرفت.

۲- در کارگروه مشترک نسبت به احصاء مجدد قیمت واقعی خدمات با توجه به شرایط کنونی با مبانی مشترک تاکید و در دستور کار قرار گرفت.

۳- با توجه به اقدام انجام شده در خصوص کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت و تحویل آن به وزارت بهداشت، مقرر گردید با محوریت وزارت بهداشت نشست کارشناسی تدوین راهکار مناسب برای پیاده‌ سازی کتاب با مشارکت صاحب‌نظران برگزار گردیده و نتیجه آن برای برنامه‌ریزی اجرایی مد نظر قرار گیرد که در این راستا مسائل مربوط به نظام پرداخت و سیاست‌های وزیر بهداشت مد نظر قرار گیرد.

۴- مقرر شد تا برای تدوین مکانیسم جبرانی جزء فنی خدمات و هتلینگ اقدامات لازم طراحی و پیگیری و در جلسه آتی گزارش گردد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید