کد خبر:76175
پ
دربی
معاون وزیر ورزش و جوانان:

شرایط واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی فراهم شده است

معاون وزیر ورزش و جوانان از فراهم شدن تمام شرایط لازم برای واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی در وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

معاون وزیر ورزش و جوانان از فراهم شدن تمام شرایط لازم برای واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی در وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

 

*** فراهم بودن شرایط واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این موضوع، اظهار داشت:

وزارت ورزش و جوانان تمام شرایط لازم را برای واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی فراهم کرده و در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 

*** برنامه‌های واگذاری پرسپولیس و استقلال در اختیار سازمان خصوصی‌سازی کشور

 

عبدالحمید احمدی با اشاره به این که برنامه‌های واگذاری پرسپولیس و استقلال، در اختیار سازمان خصوصی‌سازی کشور قرار گرفته است بیان کرد:

تصمیم نهایی واگذاری پرسپولیس و استقلال، در اختیار سازمان خصوصی‌سازی کشور است.

احمدی بیان کرد: انتظار می‌رود سازمان خصوصی بعد از بررسی‌های لازم شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس تهران را قبول کند تا تکلیف این دو تیم پرطرفدار در کشور مشخص شود.

 

*** حضور بانوان و کسب مدال‌های رنگارنگ

 

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی با اشاره به واگذاری پرسپولیس و استقلال تصریح کرد:

حضور بانوان و کسب مدال‌های رنگارنگ در رشته‌های مختلف ورزشی بعد از پیروزی انقلاب چشم‌گیر بوده و بانوانی که توانسته‌اند مدال‌های رنگارنگی به دست آورده‌اند با رعایت حجاب به یک الگو در کشورهای اسلامی تبدیل شده‌اند و حضور بانوان اردبیلی باحجاب در مسابقات ورزشی اکنون مورد تأیید بسیاری از فدراسیون‌ها و کشورها است.

احمدی بیان کرد: امسال شاهد درخشش بسیار خوب ورزشکاران در ورزش کشور بودیم به طوری که در مسابقات بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی بسیاری از ورزشکاران خوش درخشیدند و تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های جام جهانی نتایح خوبی کسب کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون وزیر ورزش و جوانان واگذاری پرسپولیس و استقلال از درخشش کاراته‌کاران و تکواندوکاران ایران خبر داد و بیان کرد:

ورزشکاران ایرانی امسال درخشش خوبی داشتند که باید با برنامه‌ریزی اساسی بتوانیم ورزش کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید