کد خبر:76270
پ
راهپیمایی ۲۲ بهمن
رئیس دفتر رئیس جمهور:

راهپیمایی ۲۲ بهمن احیاگر ارزش‌های والای اسلامی و انسانی است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پیامی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، این راهپیمایی را احیاگر ارزش‌های والای اسلامی و انسانی دانست.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پیامی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، این راهپیمایی را احیاگر ارزش‌های والای اسلامی و انسانی دانست.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، در پیامی با دعوت از همه مردم برای شرکت در این راهپیمایی باشکوه، تاکید کرد:

بدون شک همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس‌جمهور محترم همواره تاکید کرده اند، رمز موفقیت و عبور کشور از مشکلات، اتحاد و همبستگی ملی است و فردا نمایش عینی این انسجام، اهتمام، عزم و اراده ملی و جشن بزرگ چهل سالگی برای حرکت به جلو خواهد بود.

 

*** متن پیام محمود واعظی به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فردا چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است که به اذعان همه ناظران سیاسی و بین المللی جهان، شرق و غرب را در تحیر و بهت فرو برد و چراغ راه آزادیخواهان و ستمدیدگان جهان شد.

روز بیست و دوم بهمن همانگونه که امام (ره) فرمودند، یوم الله بود چرا که احیاگر ارزش‌های والای اسلامی و انسانی از جمله عدالت خواهی، آزادگی و استقلال شد و برای ملت ایران سرافرازی و سربلندی و رهایی از یوغ استبداد و سرسپردگی را به همراه داشت.

این انقلاب بی نظیر که به رهبری پیامبر گونه امام راحل و با وحدت و همراهی آحاد مردم ایران و مجاهدت مبارزان راستین  به نتیجه رسید؛ همچنان امید مستضعفان جهان و ملت آزاده ایران است.

تردیدی نیست امروز که مردم عزیز کشورمان به جهت افزایش چشمگیر سطح دشمنی دولتمردان آمریکا با انقلاب اسلامی درگیر مشکلات اقتصادی هستند؛ کلیه کارگزاران نظام اسلامی از جمله دولتمردان تدبیر و امید همه تلاش خود را مصروف داشته‌اند تا مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم کاهش یابد.

با این همه، ملت همیشه در صحنه ما همواره نشان داده‌اند که با این مشکلات میدان را به دشمن واگذار نمی‌‌کنند، انقلاب را از آن خود می‌دانند و اجازه دست اندازی به آرمان‌های خود را نخواهند داد.

در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، همه آحاد ملت، از هر طیف و جناح فکری و سیاسی مانند سنوات گذشته و بلکه پرشورتر و با انگیزه‌ای بیشتر از گذشته؛ پای در میدان حمایت از انقلاب و ایران اسلامی خواهند گذاشت و با حضور پر شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می‌دهند که انقلاب فراتر از متر و معیارهای حزبی و جناحی و مشکلات اقتصادی است.  

بدون شک همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس‌جمهوری محترم همواره تاکید کرده‌اند رمز موفقیت و عبور کشور از مشکلات اتحاد و همبستگی ملی است و فردا نمایش عینی این انسجام، اهتمام، عزم و اراده ملی و جشن بزرگ چهل سالگی برای حرکت به جلو خواهد بود.

 

ان شاءلله

محمود واعظی

رئیس دفتر رئیس‌جمهور

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید