کد خبر:76425
پ
انوشیروان-محسنی-بندپی
استاندار تهران:

امن‌ترین کشور دنیا هستیم

استاندار تهران با اشاره به تأمین امنیت توسط نیروهای امنیتی کشور و نیروی انتظامی، از ایران به عنوان امن‌ترین کشور دنیا یاد کرد.

استاندار تهران با اشاره به تأمین امنیت توسط نیروهای امنیتی کشور و نیروی انتظامی، از ایران به عنوان امن‌ترین کشور دنیا یاد کرد.

 

*** تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، استاندار تهران در جلسه هماهنگی و ارائه گزارش برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی اظهار کرد:

این انقلاب به برکت راهبری مدبرانه امام راحل، ایثار و از خودگذشتگی ملت فهیم و غیور ایران و در ادامه نیز با تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز به مرز بلوغ و چهل سالگی عمر بابرکت خود رسیده است.

انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به ایران به عنوان  امن‌ترین کشور دنیا اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی امنیت و اقتدار و بالندگی در کشور داریم که در عرصه بین المللی زبانزد بوده و مایه مباهات و افتخار است.

 

*** امن‌ترین کشور دنیا

 

وی گفت: نیروی انتظامی در حفاظت از کیان انقلاب و حراست از جان و مال و ناموس ملت کارنامه پرافتخاری از خود بر جای گذاشته که همه به این کارنامه می‌بالیم.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: آنچه همواره باور قلبی من بوده و از گذشته حتی در تریبون مجلس هم به آن تاکید داشته‌ام، این بوده که اگر امنیت و آرامشی داشته و اعتمادی از سوی مردم داریم، این مهم مرهون نیروهای امنیتی کشور و نیروی انتظامی است.

از همین رو با افتخار اعلام می‌کنیم که امن‌ترین کشور دنیا هستیم.

استاندار تهران تصریح کرد: باید به آرمان‌های امام (ره) وفادار مانده و شرایطی را فراهیم کنیم که فشارهای اقتصادی که شاهد آن هستیم، هزینه‌ای بر مردم تحمیل نکند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، استاندار تهران با اشاره به اینکه ایران امن‌ترین کشور دنیا است، در پایان نیز خاطرنشان کرد:

امیدوارم مثل همیشه مقتدر و سرافراز تحت تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد ایستادگی برابر استکبار جهانی بوده و قرن‌ها شاهد تداوم انقلاب پربرکت اسلامی باشیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید