کد خبر:76473
پ
ولایتی
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل:

آمریکایی‌ها ملت ایران را نشناخته‌اند

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با اشاره به تهدیدات و تحریم‌های آمریکایی‌ها بر شناخته نشدن ملت ایران توسط آن‌ها تاکید کرد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با اشاره به تهدیدات و تحریم‌های آمریکایی‌ها بر شناخته نشدن ملت ایران توسط آن‌ها تاکید کرد.

 

*** ملت ایران؛ صبورند

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن درباره تهدیدات آمریکا به حضور میلیونی مردم در جشن ۴۰ سالگی انقلاب اشاره کرد و گفت:

آمریکایی‌ها ملت ما را نشناخته‌اند، ولی ملت ما صبورند و با سابقه فرهنگی چند ده هزار ساله از این گونه تهدیدات زیاد دیده‌اند.

علی‌اکبر ولایتی تصریح کرد: انقلاب اسلامی اکنون بعد از گذشت ۲۰۰ سال سایه استقلال را به خود می‌بیند و دست استعمار غرب را قطع کرده و اختیار خود را به دست گرفته است.

وی گفت: انقلاب اسلامی اکنون در دست صاحبان اصلی‌اش یعنی مردم قرار دارد و شعار نه شرقی، نه غربی جمهوری اسلامی که شعار اصلی انقلاب بوده، به معنای نفی هرگونه سلطه خارجی است.

 

*** ایستادگی ملت ایران

 

ولایتی گفت: مردم ۴۰ سال پای این انقلاب ایستاده‌اند و در این راه چند صد هزار شهید تقدیم کرده‌اند.

مردم، این انقلاب را که ثمره راه گذشتگان است به راحتی از دست نمی‌دهند. کودتای ۲۸ مرداد و دوران مشروطه برای ملت ما کافی است تا قدر این انقلاب را بدانند.

وی تصریح کرد: ملاحظه می‌کنید که مردم امسال با چه شور و اشتیاقی در صحنه حاضر شده‌اند و با وجود همه مشکلات پای کار انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با بیان اینکه مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ساقط کردن استبداد است، گفت:

هر کشوری بخواهد ندای استقلال و آزادی‌خواهی سر دهد با واکنش و مقابله استعمارگران مواجه می‌شود، اما ما این استقلال و اقتدار را به دست آوردیم و ما باید قدر استقلال، امنیت و آزادی خود را بدانیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید