کد خبر:76415
پ
صدای فرزندان انقلاب
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری:

صدای فرزندان انقلاب و جوانان را باید بیشتر بشنویم

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری از گفت و گوی بین نسلی و شنیدن صدای فرزندان انقلاب و جوانان به عنوان مهم‌ترین چالش خبر داد.

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری از گفت و گوی بین نسلی و شنیدن صدای فرزندان انقلاب و جوانان به عنوان مهم‌ترین چالش خبر داد.

 

*** شنیدن صدای فرزندان انقلاب و جوانان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران با اشاره به گفت و گوی بین نسلی و شنیدن صدای فرزندان انقلاب و جوانان و با اشاره به اینکه مردم با وجود همه تهدیدات و مشکلات به صحنه آمدند و با نشاط و امید به آینده چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند، اظهار کرد:

چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی یک فصل نوینی برای جمهوری اسلامی باز می‌کند، در این فصل باید هم موفقیت‌ها و دستاوردها را احصا و بررسی کنیم و هم نواقص و کوتاهی را شناسایی کنیم و با رویکرد تحولی نسبت به آینده حرکت کنیم.

 

*** آینده متعلق به جوانان است

 

معصومه ابتکار با بیان اینکه آینده متعلق به جوانانی است که با امید و تلاش آینده را می‌سازند، ادامه داد:

یکی از چالش‌های ما، جنگ اقتصادی و روانی است که دشمن علیه کشور به راه انداخته است ولی به نظر من مهم‌ترین چالش، گفت‌وگوی میان نسلی و شنیدن صدای فرزندان انقلاب و جوانان است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری در پایان اظهار داشت:

باید با نسل فرزندان انقلاب و جوانان ارتباط برقرار کنیم که این ارتباط یک سویه و دستوری نیست بلکه باید صدای این نسل را بیشتر بشنویم و خود را جای آنها بگذاریم و شرایطشان را درک کنیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید