کد خبر:76408
پ
راهپیمایی ۲۲ بهمن
آیت‌الله نوری همدانی:

راهپیمایی ۲۲ بهمن دو پیام دارد؛ یک پیام خارجی و یک پیام داخلی

آیت‌الله نوری همدانی امروز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در قم با اشاره به اینکه، راهپیمایی امروز دو پیام دارد؛ یک پیام خارجی و یک پیام داخلی و پیام خارجی را «انا فتحنا لک فتحا مبینا» دانست.

آیت‌الله نوری همدانی امروز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در قم با اشاره به اینکه، راهپیمایی امروز دو پیام دارد؛ یک پیام خارجی و یک پیام داخلی و پیام خارجی را «انا فتحنا لک فتحا مبینا» دانست.

 

*** پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

به گزارش خبرگزاری سروش، یکی از مراجع تقلید امروز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در قم عنوان کرد:

راهپیمایی امروز دو پیام دارد؛ یک پیام خارجی و یک پیام داخلی؛ پیام خارجی «انا فتحنا لک فتحا مبینا» است؛ این است که مردم عزتمند ایران در برابر شیطان بزرگ آمریکا، انگلستان، آلمان، فرانسه و صهیونیست اشغالگر کودک کش و نوکران این‌ها ایستاده اند.

آیت‌الله نوری همدانی ادامه داد: مردم ایران در این سنگر همیشه با قدرت ایستاده‌اند و در این مسیر تنها نیستند؛ بلکه کل آزادی خواهان جهان، کل کسانی که بصیرت دارند، با ما همراه هستند.

 

*** پیام داخلی راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

وی «ان تنصروا الله ینصرکم» را پیام داخلی عنوان کرد و افزود:

پیام داخلی راهپیمایی ۲۲ بهمن این است که این مردم ولایتمدار بر اساس مذهب خودشان در میدان هستند. جان دادند، جوان دادند، خون دادند و همیشه در این سنگر برقرارند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، این مرجع تقلید در پایان خاطر نشان کرد:

مسئولین محترم در قبال این شور و شکوه انقلابی ملت، مشکلات زندگی مردم را برطرف کنند، مشکلات معیشتی مردم را برطرف کنند، به این مردم خدمت کنند، کار ایجاد کنند تا مردم در رفاه باشند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =

کلید مقابل را فعال کنید