کد خبر:79153
پ
شغل
وزیر صنعت:

ثبت‌نام دریافت تسهیلات تولید و اشتغال آغاز شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز ثبت نام دریافت تسهیلات تولید و اشتغال به میزان ۲۰ هزار میلیارد تومان خبر داد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز ثبت نام دریافت تسهیلات تولید و اشتغال به میزان ۲۰ هزار میلیارد تومان خبر داد.

 

 

*** میزان تسهیلات تولید و اشتغال

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز ثبت نام دریافت تسهیلات تولید و اشتغال خبر داد و گفت: با تفاهم انجام شده میان وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان به تسهیلات تولید و اشتغال اختصاص یافت.

رضا رحمانی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار میلیارد تومان توسط منابع بانک‌ها و ۱۰ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شده و هزار میلیارد تومان هم یارانه سود تسهیلات منظور شده است.

وی ادامه داد: در این برنامه با تخصیص یارانه سود پیش‌بینی شده، نرخ نهایی سود تسهیلات طرح‌ها و واحدهای تولیدی در صورت تحقق اهداف مربوط، برای مناطق برخوردار، به ۱۴ درصد و برای مناطق کمتر برخوردار، به ۱۲ درصد کاهش می‌یابد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص زمان‌بندی بازپرداخت تسهیلات افزود: دوره بازپرداخت تسهیلات تکمیل طرح‌های نیمه تمام صنعتی و معدنی و توسعه واحدهای موجود (بازسازی و نوسازی) در یک دوره ۵ ساله با ۱۲ قسط در سال است که ۶ ماه تنفس و ۶ ماه دوره مشارکت دارد.

 

*** زمان‌بندی بازپرداخت تسهیلات تولید و اشتغال

 

رحمانی ادامه داد: زمان‌بندی بازپرداخت تسهیلات سرمایه در گردش یک دوره یک ساله با ۱۲ قسط است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: مراحل تخصیص و نحوه ارائه تسهیلات در سایت بهین یاب به آدرس www.behinyab.ir مشخص شده و دستورالعمل اجرایی آن به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها ابلاغ می‌شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول