کد خبر:79253
پ
فتا
پلیس فتا:

پیامک سود سهام عدالت جعلی است

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان ارسال پیامک پرداخت سود سهام عدالت به همراه ۵۰۰ هزار تومان عیدی را جعلی دانست.

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان ارسال پیامک پرداخت سود سهام عدالت به همراه ۵۰۰ هزار تومان عیدی را جعلی دانست.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت:

بسیاری از شهروندان اخیراً پیامکی دریافت کرده‌اند مبنی بر اینکه «فقط تا پایان اسفند ماه فرصت باقی است جهت ثبت اطلاعات کارتی خود در سامانه سهام عدالت به همراه دریافت ۵۰۰ هزار تومان عیدی سال نو» اقدام کنند.

 

*** پیامک جعلی ارتباطی با سامانه رسمی سهام عدالت ندارد

 

علی سرحدی تصریح کرد: این پیامک جعلی بود و هیچ گونه ارتباطی با سامانه رسمی سهام عدالت ندارد و افراد کلاهبردار با این ترفند اطلاعات شخصی و بانکی افراد مانند رمز دوم، شماره حساب، cvv۲ و… را به سرقت می‌برند تا بتوانند به اهداف شوم خود که همانا سرقت است، دست پیدا کنند.

سرحدی گفت: پیگیری هرگونه امور شهروندی از طریق مراجع رسمی بوده و شهروندان به پیامک‌های مشابه مذکور اعتماد نکنند همچنین شهروندان از هرگونه مراجعه به این سامانه و ثبت اطلاعات خانوار خود در آن جدا خودداری کنند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان بیان کرد:

شهروندان می‌توانند در صورت مواجهه با موارد مشکوک و غیرقانونی در فضای مجازی آن را از طریق سایت (www.cyberpolice.ir) به پلیس فتا اعلام کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول