کد خبر:79976
پ
گروه خودروسازی سایپا
مدیرعامل سایپا خبر داد

آمادگی گروه خودروسازی سایپا برای ارائه خدمات در طرح امداد نوروزی

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از آمادگی کامل گروه خودروسازی سایپا برای ارائه خدمات به مشتریان در طرح امداد نوروزی سال ۹۸ خبر داد.

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از آمادگی کامل گروه خودروسازی سایپا برای ارائه خدمات به مشتریان در طرح امداد نوروزی سال ۹۸ خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا ضمن تبریک پیشاپیش سال نو به تمام هموطنان، اظهار داشت:

طرح امداد نوروزی سال ۹۸ گروه سایپا از ۲۵ اسفند ماه سال جاری آغاز می‌شود و به مدت ۲۱ روز تا پایان روز ۱۶ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

 

*** خدمت رسانی نمایندگی‌های منتخب گروه خودروسازی سایپا

 

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های منتخب گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان در طرح امداد نوروزی هستند.

پناهی گفت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، تمامی پایگاه‌ها و واحدهای امدادی در جاده‌های سراسر کشور به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.

 

*** جلب رضایت مشتریان

 

مدیرعامل سایپا یدک کیفیت در خدمات را اصل اساسی و مهم در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت:

شبکه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه کند.

وی ادامه داد: در این طرح ۱۱ دفتر منطقه‌ای و ۲۰ انجمن صنفی نمایندگی‌ها وظیفه کنترل و نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها و واحدهای امدادی را بر عهده دارند و در مجموع بیش از ۶ هزار نفر از نیروهای انسانی گروه خودروسازی سایپا در تلاش هستند تا آرامش و اطمینان خاطر را در ایام نوروز برای مشتریان فراهم کنند.

 

*** همکاری امداد خودروسایپا با پلیس راهور ناجا، اورژانس، هلال احمر

 

پناهی همچنین به همکاری امداد خودروسایپا با پلیس راهور ناجا، اورژانس، هلال احمر و سایر نهادهای مرتبط در ستاد سفرهای نوروزی اشاره کرد و گفت:

در سایه این همکاری‌ها قطعاً مشتریان گروه سایپا لحظات خوبی را در جاده‌ها تجربه خواهند کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا همچنین از مشتریان گروه سایپا خواست در صورت بروز مشکل در حین سفر، با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند و از سپردن خودروی خود به امداد خودروهای متفرقه پرهیز کنند تا متحمل هزینه‌های گزاف و صدمات ناشی از تعمیرات غیر استاندارد نشوند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید