کد خبر:80199
پ
سبد+کالا
رئیس اوقاف کبودرآهنگ عنوان کرد

توزیع سبد غذایی بین نیازمندان شهرستان کبودرآهنگ

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ از توزیع ۲۶ بسته سبد غذایی از محل موقوفات در بین خانواده‌های نیازمند این شهرستان خبر داد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ از توزیع ۲۶ بسته سبد غذایی از محل موقوفات در بین خانواده‌های نیازمند این شهرستان خبر داد.

 

*** توزیع  ۲۶ بسته سبد غذایی از محل موقوفات

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ با اشاره به این موضوع، اظهار داشت:

همزمان با ایام پایانی سال ۲۶ بسته سبد غذایی از محل موقوفات در بین خانواده‌های نیازمند این شهرستان توزیع شد.

احمد زارعی گفت: این بسته‌های حمایتی سبد غذایی به ارزش ۵ میلیون تومان از محل نیات موقوفه علی محمد حدادی در بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از این شهرستان موقوفه است، بیان کرد:

این شهرستان دارای ۲۰ موقوفه منفعتی و ۲ هزار رقبه است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موقوفه امیرنظام و حدادی اشاره کرد.

زارعی با اشاره به توزیع بسته سبد غذایی مطرح کرد: بر اساس نیت واقف خیراندیش مرحوم امیرنظام تمامی درآمدهای این موقوفه صرف کمک به مساجد، مدارس، نیازمندان، ایتام، درمان نیازمندان، روضه‌خوانی ائمه اطهار (ع)، ساخت حمام برای فقرا و غیره می‌شود.

وی با اشاره به توزیع بسته سبد غذایی افزود: موقوفه حدادی روستای طاسران کبودرآهنگ نیز شامل ۱۰۰ هکتار زمین است که برای آن روستا وقف شده و صرف مدارس، اطعام، روضه‌خوانی و کمک به نیازمندان می‌شود.

 

*** اجرای طرح آرامش بهاری در ۷ بقعه شاخص

 

زارعی با اشاره به توزیع بسته سبد غذایی همچنین از اجرای طرح آرامش بهاری در ۷ بقعه شاخص این شهرستان خبر داد و با بیان اینکه با طرح «آرامش بهاری» به استقبال از مسافران نوروزی در بقاع متبرکه رفته‌ایم، اظهار کرد:

طرح ملی آرامش بهاری در راستای عمل به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در بقاع متبرکه شاخص کبودرآهنگ برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ در پایان عنوان کرد:

طرح آرامش بهاری در ۷ بقعه متبرکه شهرستان کبودرآهنگ شامل امامزاده احمد (ع) روستای عبدالمومن، امامزاده عبدالله (ع)، امامزاده جعفر (ع) گل تپه، امامزاده ذوالفقار (ع)، امامزاده ام الحسن (ع) روستای چالو، امامزاده راهب (ع) دستجرد، امامزاده زید (ع) علی صدر بقاع اجرا می‌شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول