کد خبر:80303
پ
تالاب گرشگری پیرسلمان
بخشدار پیرسلمان خبر داد

پاکسازی تالاب گرشگری پیرسلمان اسدآباد قبل از شروع نوروز ۹۸

با فرارسیدن عیدنوروز و با آغاز طبیعت نو و حضور گردشگران و مسافران در منطقه اسدآباد بخشدار پیرسلمان از پاکسازی تالاب گرشگری پیرسلمان اسدآباد خبر داد.

با فرارسیدن عیدنوروز و با آغاز طبیعت نو و حضور گردشگران و مسافران در منطقه اسدآباد بخشدار پیرسلمان از پاکسازی تالاب گرشگری پیرسلمان اسدآباد خبر داد.

 

*** برگزاری برنامه نوروزگاه در تالاب گرشگری پیرسلمان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، بخشدار پیرسلمان اظهار کرد:

با همکاری میراث فرهنگی و دهیاران منطقه بخش پیرسلمان علاوه بر برنامه نوروزگاه بازی‌های بومی محلی نیز در تنها تالاب طبیعی زنده استان همدان، تالاب گرشگری پیرسلمان با حضور اهالی و گردشگران و مسافران برگزار خواهد شد.

 

محسن عزیزی با اشاره به وجود ۲ منطقه گردشگری تالاب و امامزاده پیرسلمان و نیز روستای هدف گردشگری حبشی در بخش پیرسلمان افزود:

با همکاری محیط زیست و سازمان‌های مردم نهاد به زودی قبل از فرارسیدن عیدنوروز و با آغاز طبیعت نو و حضور گردشگران و مسافران در منطقه، تالاب گرشگری پیرسلمان اسدآباد پاکسازی می‌شود.

 

*** سراب کوانج و تالاب گرشگری پیرسلمان از مناطق گردشگری منطقه اسدآباد هستند

 

وی خاطر نشان کرد: سراب کوانج در کنار تالاب گرشگری پیرسلمان یکی از جمله طبیعت‌های بکر بخش پیرسلمان بوده که برای معرفی شدن این سراب به عنوان منطقه گردشگری بخش پیگیر هستیم.

 

بخشدار پیرسلمان با بیان ویژگی‌های تالاب گرشگری پیرسلمان گفت:

هرساله روستای هدف گردشگری حبشی به عنوان یکی از مقاصد گردشگری مسافران نوروزی به شمار می‌رود.

 

عزیزی اظهار داشت: برای استقبال از گردشگران نوروزی به این روستای گردشگری ضمن برنامه‌های متنوع، از دهیار درخواست شده تا نسبت به پاکیزگی و نظافت روستا و نصب بنر خوش‌آمدگویی به مسافران و نصب تابلو گردشگری در ابتدای روستا اقدام کند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، بخشدار پیرسلمان در پایان تاکید کرد:

همه دهیاران بخش پیرسلمان ملزم شده‌اند تا نسبت به پاکیزگی و نظافت روستاهای خود، و لایرروبی جداول در روستا اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول