کد خبر:80298
پ
مراکز درمان
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد خبر داد

فعال بودن بخشی از مراکز درمان علوم پزشکی شهرستان اسدآباد در ایام نوروز

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از فعال بودن نیمی از مراکز درمان علوم پزشکی این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از فعال بودن نیمی از مراکز درمان علوم پزشکی این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.

 

 

*** فعال بودن مراکز درمان علوم پزشکی از یکم تا پنجم فروردین ماه

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد اجرایی خدمات سفر اظهار کرد:

در راستای تسهیل مراجعین و مسافرین به خدمات مطلوب درمانی ضمن فعال بودن نیمی از مراکز درمان سطح شهرستان، واحد دندانپزشکی نیز در مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۲، از یکم تا پنجم فروردین‌ماه سال ۹۸ فعال خواهند بود.

 

فرید یوسفی با تاکید بر فعال بودن مراکز درمان، گفت: نظارت مستمر و روزانه حوزه‌های بهداشت و درمان جهت پایش مداوم عرصه توزیع و مراکز خدمات درمانی، در ایام نوروز وجود دارد و مانور گشت‌های نوروزی واحد بهداشت محیط امروز در تاریخ ۲۰ اسفند ماه در شهرستان آغاز شد.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: طرح نوروزی در شهرستان اسدآباد همزمان با سراسرکشور از ساعت ۸ صبح ۲۵ اسفندماه سال‌جاری آغاز و تا ۸ صبح ۱۷ فروردین‌ماه ۹۸ به مدت ۲۱ روز ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه اسدآباد مشکل خاصی در رابطه با بحث بهداشتی و درمانی برای خدمت رسانی به بیماران ندارد و قطعا چارت مراکز درمان در این ایام در بیمارستان حضور خواهند داشت.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید