کد خبر:80420
پ
رئیسی
در بیانیه‌ای مطرح شد؛

قدردانی ۲۶۰ نماینده مجلس از رهبر معظم انقلاب برای انتصاب رئیسی

۲۶۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی از انتصاب سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضائیه تشکر کردند.

۲۶۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی از انتصاب سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضائیه تشکر کردند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس، بیانیه‌ای در قدردانی از رهبر معظم انقلاب اسلامی برای انتصاب سد ابراهیم  رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه که به امضای ۲۶۰ نماینده مجلس رسیده بود، قرائت شد.

 

*** متن تقدیر ۲۶۰ نماینده مجلس از رهبر معظم انقلاب

 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

قوه قضائیه دارای ارزش، احترام و جایگاه والایی در نظام اسلامی و جامعه بشری است، به اعتباری که شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی اولین مسئول قضایی جمهوری اسلامی ایران آن را با اهدای خون پاکش تضمین کرد.

شهدای متعددی در قوه قضائیه در راه اقامه قسط وعدل جانشان را فدا کردند تا آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان آورند.

 

*** انتصاب شایسته رئیسی در جایگاه ریاست قوه عدلیه

 

انتصاب شایسته رئیسی در جایگاه ریاست قوه عدلیه با تدبیر حکیمانه حضرتعالی امید و شعف را به جامعه گسیل داشت.

ایشان دارای شخصیتی وزین، مردم دار، انقلابی و ساده زیست بوده و شناخت کامل و حسن سابقه در قوه قضائیه کمک شایان توجهی در پیشبرد امور خواهد داشت.

توصیه‌های اثربخش حضرتعالی که نشان از درایت و شناخت رهبر معظم انقلاب اسلامی از مسائل، تنگناها و ظرفیت‌های قوه قضائیه دارد، در صورت اجرای دقیق و کامل می‌تواند راهگشای مشکلات جامعه باشد.

این توصیه‌های مترقی در تدوین و اجرای سند تحول قوه قضائیه باید به عنوان اصول اولیه مدنظر قرار گیرد.

در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب، از رئیس جدید قوه قضائیه انتظار داریم از ظرفیت جوانان نخبه انقلابی، مؤمن به نظام و انقلاب استفاده نموده و برای ریشه کنی کامل فساد از جامعه تلاش نمایند.

 

*** قدردانی از خدمات آیت الله آملی لاریجانی

 

جا دارد از مساعی و خدمات حضرت آیت الله آملی لاریجانی رئیس سابق قوه قضائیه که از شخصیت‌های ارزنده نظام جمهوری اسلامی است، قدردانی نمود و برای او در مسئولیت جدید آرزوی توفیق مسئلت نماییم.

سلامتی و دوام عمر جنابعالی و شادی روح حضرت امام خمینی (ره) را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید