کد خبر:80700
پ
وزیر کشور در همایش استانداران کل کشور
وزیر کشور:

باید با نگاه جهادی، اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم

وزیر کشور با تاکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی با نگاه جهادی در کشور خواستار توجه به ظرفیت‌های داخلی در مسیر پیشرفت و سربلندی شد.

وزیر کشور با تاکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی با نگاه جهادی در کشور خواستار توجه به ظرفیت‌های داخلی در مسیر پیشرفت و سربلندی شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر کشور در جمع مردم جزیره هرمز و در مراسم افتتاح فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز با بیان اینکه نام هرمز بر تارک تاریخ ایران می‌درخشد، عنوان کرد:

جزیره هرمز در جغرافیای دنیا جایگاه ویژه‌ای دارد.

عبدالرضا رحمانی فضلی ادامه داد: رشادت‌های مردم این جزیره در دوران دفاع مقدس نام هرمز را درخشان‌تر کرده است.

 

*** تلاش بیشتر برای خدمت به مردم جزیره هرمز

 

وزیر کشور با اشاره به تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی و با تأکید بر اینکه باید تلاش بیشتری برای خدمت به مردم جزیره هرمز صورت گیرد، بیان کرد:

دفتر مقام معظم رهبری و دولت به دنبال اجرای کار ویژه‌ای در جزیره هرمز هستند.

رحمانی فضلی با اشاره به تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی  اضافه کرد: از سال گذشته تاکنون پروژه‌های طراحی شده برای جزیره هرمز به شکل مناسبی پیش رفته است اما توقع ما این است که سرعت انجام کار افزایش یابد.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید هر نوع همکاری را که مورد درخواست استاندار هرمزگان است، انجام دهند و هیچ گونه کوتاهی در این راستا پذیرفته نیست.

 

*** نگاه ویژه به جزیره هرمز

 

وزیر کشور با بیان اینکه نگاه ویژه به جزیره هرمز مورد تاکید رئیس‌جمهور و دولت است، خاطرنشان کرد:

از تمامی دستگاه‌های اجرایی که حضور پررنگ و موفقی در راستای اجرای طرح‌های این جزیره داشته باشند، قدردانی می‌شود و با دستگاه‌هایی که همکاری نکنند، برخورد قانونی خواهد شد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه اقدامات جهادی بسیار خوبی در کشور در حال انجام است، اظهار داشت: توجه ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته از اولویت‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری است و در این راستا جزیره هرمز نیز مورد توجه ویژه قرار دارد.

وزیر کشور با اشاره به تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی  گفت: در کل کشور نزدیک به ۳۵ شهرستان و منطقه به عنوان الگو جهت اجرای پروژه‌های مختلف انتخاب شده‌اند تا در آنها اقدامات عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مناسبی صورت گیرد و جزیره هرمز نیز یکی از این مناطق الگو محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت باید این الگوها به تمامی شهرستان‌های کشور تسری یابد.

 

*** با نگاه جهادی، اقتصاد مقاومتی را به منصه تحقق برسانیم

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد:

باید با نگاه جهادی، اقتصاد مقاومتی را به منصه تحقق برسانیم و به همه دنیا اعلام کنیم که ایران اسلامی با تکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود می‌تواند مسیر سربلندی این کشور را در گام دوم انقلاب اسلامی طبق منشور مقام معظم رهبری تداوم بخشد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 10 =

کلید مقابل را فعال کنید