کد خبر:80738
پ
شرکت شهر سالم
مدیرعامل شرکت شهر سالم در مراسم شکرانه سال ۹۷ شرکت شهر سالم شهرداری تهران خبر داد

پیشگیری؛ رویکرد اصلی شرکت شهر سالم در سال ۹۷ / طراحی و نظم نوین در حوزه HSE

مدیرعامل شرکت شهر سالم با معرفی پیشگیری به عنوان رویکرد اصلی شرکت شهر سالم در سال ۹۷ از طراحی و نظم نوین در حوزه HSE خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با معرفی پیشگیری به عنوان رویکرد اصلی شرکت شهر سالم در سال ۹۷ از طراحی و نظم نوین در حوزه HSE خبر داد.

 

*** اقدامات شرکت شهر سالم در سال ۹۷ 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرعامل شرکت شهر سالم در مراسم شکرانه سال ۹۷ شرکت شهر سالم شهرداری تهران که در تالار شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار شد، ضمن خیر مقدم به اعضای محترم شرکت شهر سالم، مهمانان و حریر‌چی قائم مقام وزارت بهداشت، در رابطه با اقداماتی که در سال ۹۷ انجام شد گفت:

به یمن مدیریت شرکت شهر سالم، و با جلسات متعدد و برنامه‌ریزی مکرر در سال ۹۷ مهمترین کار شرکت شهر سالم پیشگری بود که در حوزه پاکبانی، کارکنان شهرداری، افراد مورد پایش قرار گرفتند.

 

بخش سلامت

 

چوبینه ادامه داد: بیش از ۳۸ هزار نفر به حوزه‌های تخصصی ارجاع شدند. بیش از ۲۵۰۰ نفر از کارکنان روند درمان آنها پیگیری شد.

وی افزود: در حوزه بهداشت، نظارت‌های بهداشتی بر اماکن شهرداری به صورت پیوسته در دستور کار شرکت شهر سالم، بود.

وی افزود: در مجموعه شرکت شهر سالم نظارت‌های خوب و کارسازی در حوزه پیشگری کارکنان شهرداری تهران انجام شد.

 

*** طراحی جدید در حوزه HSE

 

چوبینه ادامه داد: در حوزه HSE  جلسات مفیدی با اساتید این حوزه و افراد مختلف در حوزه مدیریتی شهرداری تهران داشتیم و طراحی جدید و نظم نوینی در حوزه HSE انجام شد.

مدیر شرکت شهرسالم ادامه داد: در حوزه درمان خدمت‌رسان اعضای شهرداری تهران هستیم و هماهنگی‌های خوبی برای خدمات درمانی در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های تخصصی شهرداری تهران انجام شده که خدمات با کیفیتی هم به مراجعان ارائه شده است.

وی گفت: در حوزه منابع انسانی، ساختار سازمانی شرکت شهر سالم هیات مدیره، ساختار نیروی انسانی را به تصویب رساند که در شهرداری تهران در حال تصویب نهایی است.

 

 

*** ساماندهی حقوق و مزایای کارکنان شهرداری 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیر شرکت شهر سالم، در پایان گفت: بحث حقوقی و مزایای کارکنان شرکت شهر سالم، مورد ساماندهی قرار گرفت که در سال آینده (۹۸) نتایج این خدمات را اعضای شرکت شهر سالم احساس خواهند کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید