کد خبر:80742
پ
آلودگی هوا
نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم جشن شکرانه سال ۹۷ شرکت شهر سالم شهرداری تهران:

فوت ۳۳ هزار نفر به دلیل آلودگی هوا / تقصیرات را به گردن ترامپ نگذاریم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فوت ۳۳ هزار نفر به دلیل آلودگی هوا خواستار اقدامات مقتضی از سوی مجلس و شهرداری تهران و شورای شهر نسبت به کاهش این مشکل شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فوت ۳۳ هزار نفر به دلیل آلودگی هوا خواستار اقدامات مقتضی از سوی مجلس و شهرداری تهران و شورای شهر نسبت به کاهش این مشکل شد.

 

*** جشن شکرانه سال ۹۷

 

به گزارش خبرگزاری سروش، نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم جشن شکرانه سال ۹۷ شرکت شهر سالم شهرداری تهران در تالار شهید آوینی فرهنگسرای بهمن، ضمن قدردانی از زحمات مدیریت شرکت سالم و اقدامات این مجموعه اظهار داشت:

 باید نسبت به سلامت، از درگاه خداوند شکرگذار و قدردان الطاف خداوندی بود.

 

کواکبیان گفت: جشن شکرانه بسیار موضوعیت دارد به خصوص در روزهای پایان سال ۹۷ و باید از شهر سالم قدردانی کرد و در مجلس هم باید زمینه‌ساز اقداماتی باشیم که سلامت مردم تامین شود.

 

 

*** تلاش در جهت کاهش مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا 

 

کواکبیان ادامه داد: در سال ۳۳۰۰۰ نفر به خاطر آلودگی هوا فوت می‌کنند.

 

وی افزود: در تهران هر ۱۰ نفر یک نفر به خاطر آلودگی هوا فوت می‌کنند و ما مسئولیم که در مجلس و شهرداری تهران و شورای شهر فکری کنیم تا این آمار و ارقام را کاهش دهیم.

 

کواکبیان در افزود: علاوه بر سلامت جسم، سلامت روح و روان هم باید تامین شود تا جامعه از هر نظر در سلامت باشد و ناهنجاری‌ها کاهش یابد.

نماینده مردم تهران د رمجلس افزود: همه مقصرات را به گردن ترامپ نگذاریم بلکه باید مسئولیت‌پذیر هم باشیم و از پس مشکلات بر بیاییم و معضلات را مدیریت کنیم.

 

 

*** آمادگی مجلس شورای اسلامی برای تصویب طرح‌های شورای شهر 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، نماینده مردم تهران در مجلس در پایان جشن شکرانه سال ۹۷ شرکت شهر سالم شهرداری تهران اظهار داشت:

اگر طرحی جدی در شورای شهر باشد که اجرای آن به شهروندان تهرانی کمک می‌کند، مجلس آماده تصویب طرح‌های شورای شهر در خصوص کاهش آلودگی هوا و کمک به مردم تهران است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید