کد خبر:81126
پ
انتصاب
با حکم وزیر بهداشت؛

مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در بخش خصوصی منصوب شد

سید محمود طباطبایی با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سمت مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در بخش خصوصی منصوب شد.

سید محمود طباطبایی با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سمت مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در بخش خصوصی منصوب شد.

 

*** مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در بخش خصوصی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، متن کامل حکم وزیر بهداشت به این شرح است:

«استاد ارجمند جناب آقای دکتر سید محمود طباطبایی

با سلام؛

مفتخر خواهم بود با توجه به سوابق ارزنده علمی، اجرایی و خاطره خوشی که جامعه شریف پزشکی از ایام خدمت‌گزاری جناب عالی در عرصه‌های مختلف داشته است به عنوان مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در بخش خصوصی از همراهی‌تان بهره‌مند شوم.

بی تردید بدون مشارکت فعال، خالصانه و برنامه‌ریزی شده بخش خصوصی در کنار دولت، نظام سلامت به سرانجام مطلوب نخواهد رسید.

نگاه انحصار گرایانه دولت‌ها از یک سو و عدم رعایت شأن و اقتصاد بخش خصوصی از سوی دیگر به همراه بعضی از قانون گریزی‌ها و عدم رعایت حقوق شهروندی بیماران از سوی معدود همکاران‌مان به شدت حضور فعال و شرافتمندانه بخش خصوصی را در عرصه سلامت محدود کرده است.

 

*** تلاش در پیوند دولت و بخش خصوصی

 

امیدوارم نقش پربرکت حضرت عالی به عنوان یکی از پیشکسوتان خوشنام پزشکی کشور در سمت مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در بخش خصوصی که در دو جبهه کار دولتی و فعالیت‌های خصوصی به سلامت، صداقت و وجاهت حرفه‌ای همواره مورد وثوق و مشهور بوده‌اید، بتواند گامی موثر در پیوند دولت و بخش خصوصی و جلب مشارکت این سرمایه عظیم ملی باشد و با تغییر نگاه و رویکرد، دولت را حامی بیشتر بخش خصوصی و بخش خصوصی را خدمتگزاری مهربان تر برای مردم بیابیم.

توفیق آن برادر ارجمند را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

سعید نمکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − ده =

کلید مقابل را فعال کنید