کد خبر:81851
پ
مشمولان وظیفه
سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد

تسهیلات جدید برای سربازان و مشمولان وظیفه مناطق سیل‌زده

سازمان وظیفه عمومی ناجا از بهره‌مندی کارکنان و مشمولان وظیفه مناطق سیل‌زده استان‌های گلستان و مازندران از تسهیلاتی مانند تعویق تاریخ اعزم به خدمت و مرخصی اضطراری خبر داد.

سازمان وظیفه عمومی ناجا از بهره‌مندی کارکنان و مشمولان وظیفه مناطق سیل‌زده استان‌های گلستان و مازندران از تسهیلاتی مانند تعویق تاریخ اعزم به خدمت و مرخصی اضطراری خبر داد.

 

*** مشمولان وظیفه و کارکنان وظیفه مناطق سیل‌زده

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

مشمولان وظیفه و کارکنان وظیفه مناطق سیل‌زده برخی از شهرهای استان‌های گلستان و مازندران مانند آق قلا، گمیشان، آزادشهر، بندرترکمن، گنبدکاوس، بندرگز، کلاله، مینودشت، سیمرغ و برخی از روستاهای بابلسر، میان دورود، بهشهر، نکاء و سوادکوه شمالی می‌توانند از تسهیلاتی مانند تعویق تاریخ اعزم به خدمت، مرخصی اضطراری و… بهره مند شوند.

 

*** مشمولان ساکن شهرهای سیل‌زده

 

گفتنی است، مشمولان وظیفه ساکن شهرهای سیل‌زده فوق که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ‌های ۹۸/۱/۱۹ و ۹۸/۲/۱۹ می‌باشند در صورت تمایل می‌توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تا تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری تمدید کنند.

همچنین مشمولانی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۲/۱ می‌باشند نیز در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ یکم تیر ماه سال جاری تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند.

شایان ذکر است، مشمولانی که تمایل به تمدید تاریخ اعزام به خدمت دارند، می‌بایست با مراجعه حضوری به رده‌های وظیفه عمومی شهر محل سکونت و یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

 

*** یک ماه مرخصی اضطراری

 

در این اطلاعیه همچنین آمده است، آن دسته از کارکنان وظیفه شهرهای سیل‌زده که مشغول به خدمت در یگان‌های نیروهای مسلح در سایر استان‌های کشور هستند، می‌توانند به مدت یک ماه از مرخصی اضطراری استفاده کنند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، به گزارش پایگاه خبری پلیس، سربازانی که به دلیل شرایط ایجاد شده در شهرهای مذکور و خدمت رسانی به هموطنان، نتوانستند از مرخصی استحقاقی استفاده کنند، پس از اتمام مأموریت می‌توانند از مرخصی یک ماهه اضطراری بهره مند شوند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول