کد خبر:82633
پ
آزادراه قزوین به رشت
رئیس پلیس راه استان قزوین:

آزادراه قزوین به رشت بازگشایی شد

رئیس پلیس راه استان قزوین از بازگشایی لاین جنوبی آزادراه قزوین به رشت که بر اثر طغیان رودخانه مسدود شده بود، با تلاش راهداران خبر داد.

رئیس پلیس راه استان قزوین از بازگشایی لاین جنوبی آزادراه قزوین به رشت که بر اثر طغیان رودخانه مسدود شده بود، با تلاش راهداران خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس پلیس راه استان قزوین در خصوص آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی استان قزوین اظهار کرد:

محور آزادراه قزوین به رشت در لاین جنوبی که به دلیل طغیان رودخانه و جاری شدن سیل مسدود شده بود با تلاش شبانه روزی مأموران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بازگشایی شد و تردد در آن جریان یافت.

 

*** برقراری تردد در آزادراه قزوین به رشت

 

سرهنگ نصرالله بیگلری بیان کرد: از نیمه شب امشب تردد در آزادراه قزوین به رشت برقرار شده و از رانندگان درخواست می‌کنیم ضمن مدیریت بازگشت سفر خود در جاده‌ها با احتیاط حرکت کنند.

 

 

رئیس پلیس راه استان قزوین یادآور شد: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان قزوین باز است و تردد در آنها جریان دارد.

 

*** وجود ترافیک سنگین در آزادراه قزوین به رشت در روزهای آینده

 

سرهنگ بیگلری تصریح کرد: با توجه به مسدود بودن برخی جاده‌های شمالی کشور احتمال داده می‌شود مسیر آزادراه قزوین به رشت در روزهای آینده از ترافیک بالایی برخوردار باشد به همین دلیل از رانندگان انتظار داریم ضمن کسب اطلاع از وضعیت جاده‌ها با حوصله و صبوری رانندگی کنند و پس از دو ساعت رانندگی حتماً ۱۵ دقیقه در توقف گاه‌ها و یا مجتمع‌های بین راهی توقف و استراحت کرده و سپس ادامه مسیر دهند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس پلیس راه استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد:

رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به فاصله مناسب از خودروی جلویی، خودداری از سبقت و سرعت غیرمجاز، بستن کمربند ایمنی، صحبت نکردن با تلفن همراه از مسائلی است که می‌تواند از حوادث احتمالی در جاده‌ها جلوگیری کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول